Home -  Ewidencja przebiegu pojazdów -  Kolejne nowości w systemie IKOL

Kolejne nowości w systemie IKOL

22 września 2017
Komputer system GPS

W naszym systemie monitoringu GPS pojawiły się kolejne nowości i usprawnienia dla Użytkowników. Od teraz o wiele wygodniejsze będzie przygotowanie i edycja ewidencji pojazdów, a także w ciekawy sposób można teraz zaprezentować trasę, którą się pokonało. Jak? Szczegóły w dzisiejszym wpisie.

 

W panelu Archiwizowanie danych lokalizatora została dodana możliwość zapisywania archiwalnych pozycji lokalizatora w formacie GPX. Jest on obsługiwany przez wiele aplikacji, które wykorzystują dane o współrzędnych do swojego działania, jak np. Google maps, Google Earth, itp.

 

Zapis w formacie GPX

 

Dzięki temu można swoją pokonaną trasę zaprezentować w bardzo ciekawy sposób, co na pewno będzie ważne dla tych, którzy dzielą się swoimi trasami z innymi, np. blogerzy, którzy podróżują samochodami, motocyklami, albo rowerami, czy też miłośnicy biegów i górskich wypraw:

 

Pokonana trasa na mapie
 

Elektroniczna Ewidencja Przebiegu Pojazdów jeszcze łatwiejsza w obsłudze

Została dodana możliwość generowania Elektronicznej Ewidencji Przebiegu Pojazdów do plików CSV (Excel). Dotyczas można było ewidencję zapisać tylko w formacie PDF. Teraz do wyboru są dwa formaty zapisu:

Zapis ewidencji

Dzięki zmianie każdy, kto posiada usługę EEPP, będzie mógł wykonać samodzielny szablon i dokonać edycji ewidencji w excelu:

 

Ewidencja w Exelu

 

CZYTAJ WIĘCEJ

Kategorie: Ewidencja przebiegu pojazdów, Wszystkie | Komentarze: Brak

Zainteresowała Cię oferta?

Testuj za darmo!

Załóż konto

Przeczytaj również

Harley Davidson

Kradzież Harley-Davidsona

 11 lipca 2013

  Kolejna akcja z udziałem załogi poszukiwawczej LoJack zakończona sukcesem. Tym razem obiektem poszukiwań był…

Czytaj więcej
jak grać żeby wygrać - grywalizacja

Jak monitoring GPS pomaga w grywalizacji

 1 sierpnia 2019

Masz sporą flotę samochodów służbowych i chcesz nagradzać najlepszych i motywować słabszych kierowców? Proponujemy grę,…

Czytaj więcej