Home -  Wszystkie -  Kontrola nad samochodami w zasięgu ręki

Kontrola nad samochodami w zasięgu ręki

2 czerwca 2017
phone

Kontrola nad samochodami oraz lokalizatorami przenośnymi może być jeszcze sprawniejsza – wystarczy, że sięgniemy do kieszeni po telefon. Oprócz tego warto poświęcimy dziś uwagę nowym funkcjom dodatkowym, które znacznie usprawnią zarządzanie flotą pojazdów, zarówno małą jak i znacznie większą.

 

W swoim telefonie szybko sprawdzisz, czy samochód stoi na miejscu

Dzięki bezpłatnej aplikacji IKOL Tracker bardzo szybko i łatwo sprawdzić pozycję wszystkich swoich lokalizatorów. Aby to zrobić, należy zainstalować aplikację w swoim urządzeniu przenośnym z systemem Android i zalogować się do niej przy pomocy swojego loginu i hasła, którego używa się do logowania w Aplikacji IKOL Online. W ten sposób szybko sprawdzić, czy pojazd nadal stoi w tym miejscu, w którym został zaparkowany.

Bardzo łatwo można sprawdzić, z jaką prędkością poruszają się lokalizatory

W aplikacji IKOL Tracker jest możliwość sprawdzenia, z jaką prędkością poruszają się lokalizatory. Nie trzeba logować się w systemie IKOL, żeby to sprawdzić. W aplikacji IKOL Tracker wystarczy wybrać z listy interesujący nas lokalizator – wyświetlą się wszystkie informacje na jego temat, w tym jego prędkość.

Możesz sprawdzić, w jakiej jesteś odległości od wybranego lokalizatora

W aplikacji IKOL Tracker jest funkcja wskazywania pozycji względem lokalizatora. Dzięki temu można szybko sprawdzić własną pozycję wobec wybranego lokalizatora. Przyda się to, gdy chcemy znaleźć samochód na parkingu, zgubione dziecko, czy pupila.

Aplikacja IKOL Tracker służy tylko do szybkiego przeglądu pozycji i tras lokalizatorów

Aplikacja IKOL Tracker nie służy do generowania raportów, konfigurowania lokalizatorów czy zarządzania uprawnieniami, tylko do przeglądu pozycji lokalizatorów oraz ich tras, a także informacji dotyczących lokalizatora, m.in. – prędkość, stan zasilania, stan satelit itd.

W systemie IKOL są raporty, które usprawnią pracę zarządzającego flotą samochodów ciężarowych

Zarządzający flotą pojazdów ciężarowych i transportowych może wygenerować w systemie IKOL raporty, które pomogą mu sprawniej kontrolować samochody flotowe. Jednym z takich raportów jest raport z tachografu, który prezentuje na wykresie „stan” kierowcy – czas jazdy, czas pracy, dyspozycyjność, odpoczynek itd. Drugim, bardzo przydatnym raportem jest raport nacisku na osie, który na wykresie pokazuje obciążenie pojazdu na osi czasu – pozwala on zoptymalizować obciążenie dla danego samochodu.

ikol Tracker

Kategorie: Wszystkie, Ciekawostki | Komentarze: Brak

Zainteresowała Cię oferta?

Testuj za darmo!

Załóż konto

Przeczytaj również

GPS monitoring śledzi trasy

GPS do samochodu – dodatkowe zabezpieczenie kierowcy

 2 czerwca 2020

Jeśli do tej pory GPS do samochodu kojarzył Ci się wyłącznie z monitorowaniem tras…

Czytaj więcej
ikol tvn turbo

Lokalizator GPS IKOL – Recenzja TVN Turbo

 23 września 2015

Czy czasem zastanawiacie się, czy torba, z którą podróżujecie nie zgubi się podczas Waszych wojaży?…

Czytaj więcej