Home -  Przenośne lokalizatory -  Letnie nowości w IKOL

Letnie nowości w IKOL

22 czerwca 2018
van

Przyszło lato, a wraz z nim pojawiły się u nas kolejne dwie nowości. Pierwsza to nowy lokalizator w ofercie – IKOL Mondo, druga zaś to zapisana trasa przejazdów w linkach szybkiego dostępu do pozycji lokalizatora.

 

Z radością informujemy, że w ofercie systemu monitoringu GPS IKOL pojawił się nowy lokalizator. Jest to przenośny IKOL Mondo. Lokalizator jest niewielki i posiada magnesy, które pozwolą go zamocować na różnych powierzchniach. Bateria w module wytrzymuje do 3 lat, zaś po wyczerpaniu wymieniana jest na nową, posiada czujnik, dzięki któremu zostaniemy powiadomieni o odpięciu urządzenia od zamocowanej powierzchni (czujnik światła).

Lokalizator GPS ikol Mondo

Ze względu na wytrzymałą baterię, magnesy mocujące oraz niewielki rozmiar, lokalizator może mieć bardzo szerokie zastosowanie. Możemy wykorzystać go do monitorowania:

 

  • samochodów, łodzi, skuterów, motocykli, quadów i innych pojazdów
  • przesyłek, paczek, bagażu
  • naczep, przyczep, domków kempingowych
  • kontenerów
  • maszyn rolniczych i budowlanych
  • różnego rodzaju sprzętu budowlanego, rolniczego
  • kosiarek do trawy
  • uli, bankomatów, biletomatów
  • automatów z napojami czy przekąskami

Lokalizator ma oczywiście o wiele szersze zastosowanie, najważniejsze, żeby przedmiot, który chcemy kontrolować, miał chociaż jeden metalowy fragment, do którego zamocujemy moduł.

Linki szybkiego dostępu umożliwiają prezentację danych z systemu IKOL bez konieczności logowania. Każdy, komu taki link został udostępniony, może mieć dostęp np. do pozycji lokalizatora na żywo. Jest to wygodne rozwiązanie jeśli tylko na chwilę chce się komuś udostępnić takie dane (np. trasa rajdu, wycieczki, wspinaczki itp.). Od teraz jest też możliwość udostępnienia za pomocą linków szybkiego dostępu nie tylko aktualnej pozycji lokalizatora, ale również trasy z całego dnia:

 

Trasa w linku szybkiego dostępu

 

Jeśli więc wybieracie się niedługo na wakacje, możecie wysyłać bliskim swoją pozycję – żeby pokazać trasę wyprawy, wycieczki w góry, spływu kajakowego itp. W każdej chwili możecie zmienić swój telefon w lokalizator dzięki aplikacji IKOL X, zaś dzięki aplikacji IKOL Tracker możecie szybko przesyłać linki innym osobom przez SMS, maila, Messengera, WhatsAppa i inne komunikatory.

Leżaki na plaży

Kategorie: Przenośne lokalizatory, Wszystkie | Komentarze: Brak

Zainteresowała Cię oferta?

Testuj za darmo!

Załóż konto

Przeczytaj również

firmowe samochody dla wszystkich- carpooling

Carpooling – pula firmowych samochodów

 9 sierpnia 2019

Samochody firmowe najczęściej mają przypisanego użytkownika, ale nie jest to reguła bez wyjątku. Dziś na blogu…

Czytaj więcej
samochody w miescie

Monitoring GPS Online – dlaczego warto?

 3 listopada 2015

Z dowolnego miejsca na ziemi, na dowolnym urządzeniu możesz sprawdzić, co aktualnie dzieje się z…

Czytaj więcej