Lokalizacja telefonu przez GPS - ikol X

Lokalizacja telefonu przez GPS - ikol X

Aplikacja ikol X pozwala na śledzenie telefonu z każdego miejsca i w każdej sytuacji. Zamień swoje urządzenie w darmowy lokalizator telefonu i sprawdzaj swoje podróże, a także miejsca pobytu swoich najbliższych. Dzięki ikol X zawsze możesz namierzyć telefon swojego dziecka lub partnera. Sprawdź!

Śledzenie telefonu dziecka

Śledzenie telefonu dziecka

Szukasz aplikacji, która pozwoli na lokalizację telefonu Twojego dziecka? Twoje dziecko idzie do nowej szkoły i martwisz się o jego bezpieczeństwo? A może ma dużo zajęć pozalekcyjnych i nie zawsze wiesz, gdzie się aktualnie znajduje? Darmowy lokalizator GPS ikol X rozwieje Twoje obawy! Zobacz, jak to działa.

Jak namierzyć telefon za darmo?

Darmowa lokalizacja telefonu

Internetowy lokalizator GPS ikol X umożliwia bezpłatny monitoring dowolnych urządzeń z systemem Android. Darmowa lokalizacja telefonu pozwala na sprawdzanie miejsca pobytu członków rodziny oraz przyjaciół. Opcjonalnie możesz wykupić funkcje dodatkowe. Sprawdź!

Jakie telefony i tablety można lokalizować?

Lokalizowanie telefonów z systemem Android

Monitorowane mogą być wszystkie telefony i tablety z systemem operacyjnym Android. Lokalizacja telefonu Samsung, HTC, LG, Sony, Dell, Lenovo, Prestigio czy Asus nigdy nie była tak prosta! Aplikacja ikol X obsługuje aż 8000 różnych urządzeń. Zobacz.

 

Lokalizator telefonu ikol X

Lokalizator telefonu ikol X

Dzięki lokalizacji telefonu ikol X możesz w każdej chwili sprawdzić, gdzie znajduje się telefon żony, męża, znajomego czy Twojego pracownika. Namierzanie telefonu nigdy nie było tak proste! Zainstaluj aplikację ikol X i lokalizuj telefon z Androidem. Sprawdź szczegóły.

Jak działa historia w ikol?

Foto

Historia to przeglądanie tras pokonanych przez właściciela smartfona nawet do 12 miesięcy wstecz. Wszystkie punkty zostają zapisane - nawet po roku możesz sprawdzić swoją pozycję o konkretnej godzinie. Dowiedz się więcej.

Przenośny lokalizator GPS ikol - co to takiego?

Co to jest ikol?

Internetowy lokalizator GPS ikol to narzędzie dla różnych grup użytkowników. Pozwala na ustalenie aktualnego położenia lokalizatorów umieszczonych w dowolnym miejscu w kraju i na świecie. Przeczytaj o zastosowaniu lokalizatora GPS ikol poniżej.

Monitoring flot lekkich i lokalizowanie samochodów prywatnych

Po pierwsze: ikol to lokalizacja GPS samochodów. Dotyczy to zarówno pojazdów prywatnych, w których zamontowanie GPS zwiększa bezpieczeństwo, jak i służbowych. W przypadku firm zastosowań systemu ikol jest bardzo dużo - od zarządzania flotą, kontroli paliwa, prędkości aż po odliczanie VAT za wszystkie koszty związane z eksploatacją pojazdu (ewidencja pojazdów). GPS do samochodu to właściwe rozwiązanie dla wszelkiego rodzaju wypożyczalni aut. Lokalizator GPS ikol pozwala na ustalenie indywidualnych alarmów, gdy tylko lokalizowany pojazd wjedzie w konkretny obszar lub też zbliży się do "zabronionego" terenu (np. do granicy kraju).

Monitoring flot transportowych

Po drugie: ikol to monitoring GPS dużych pojazdów, ciężarówek, TIRów ale również maszyn budowlanych. Dzięki integracji z szyną CAN, ikol jest w stanie na żywo monitorować poziom paliwa bez konieczności instalacji drogich i zawodnych sond paliwowych. Wysyłasz transporty w długie trasy krajowe lub zagraniczne? Nadajnik GPS ikol pozwoli Ci na śledzenie trasy przejazdów wszystkich pojazdów w czasie rzeczywistym, 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Historia pozwala na wgląd w przejazdy samochodu z nadajnikiem z okresu nawet 12 miesięcy wstecz.

Monitoring ludzi i zwierząt

Po trzecie: ikol to bezpieczeństwo dzieci, osób starszych, ale także zwierząt i przedmiotów. Przenośny lokalizator GPS powala na precyzyjną ochronę ludzi jak i kosztowego sprzętu, bagażu, łodzi i wielu innych. Monitoring GPS umożliwia odnalezienie zagubionego dziecka, osoby starszej czy zwierzęcia. Nadajnik GPS ikol charakteryzują mały rozmiar oraz bateria działająca nawet 3 lata!

Wreszcie, ikol to lokalizacja telefonów i innych urządzeń z systemami Android

Martwisz się o bezpieczeństwo swojego dziecka? Chciałbyś mieć pewność, że nie opuściło placówki edukacyjnej lub domu pod Twoją nieobecność? Lokalizator GPS zainstalowany w smartfonie Twojej pociechy pozwoli Ci na sprawdzenie aktualnego miejsca jego pobytu. Instalacja i sprawdzanie aktualnego miejsca pobytu jest całkowicie darmowe!