Uprawiasz jakiś sport, np. bieganie lub jazdę na rowerze? A może jesteś po prostu ciekawy, jak kształtuje się Twoja trasa praca-dom i szukasz najlepszej i najszybszej trasy na jej pokonanie? Aplikacja ikol X w niezwykle przejrzysty sposób pozwala zaznaczyć na mapie odcinki, na których poruszasz się z określoną prędkością. 
Na przykład - jeżdzisz komunikacją miejsca i część drogi poruszasz się pieszo. W aplikacji ikol X możesz ustawić swoją prędkość optymalną w okolicy 7km/h. Dzięki temu na mapie na niebiesko zostaną zaznaczone trasy, którymi chodziłeś w takim tempie, a na czerwono - te odcinki trasy, które pokonywałeś komunikacją miejską (czyli szybciej, niż 7km/h).

Takie same wytyczne możesz stworzyć dla swoich dzieci. A może obawiasz się, że Twoje dziecko - świeżo upieczony kierowca - jeździ zbyt szybko? Zainstaluj na jego telefonie aplikację i ustaw prędkość maksymalną. Po jej przekroczeniu na mapię będziesz widział odcinki trasy w kolorze czarnym tam, gdzie ustalona przez Ciebie prędkość została przekroczona.

Aby jeszcze dokładniej tworzyć swoje trasy podóży, warto zmienić częstotliwość pobierania pozycji. Dowiedz się więcej o opcji "Częsta pozycja".

ikol X - śledzenie telefonu