Każda wycieczka z dzieckiem to niezwykła wyprawa – zarówno dla małego odkrywcy, jak i dla jego rodziców. Aby poznawanie świata i miłe spędzanie czasu nie zostało przyćmione żadnymi nieprzyjemnymi zdarzeniami, warto zainstalować na telefonie dziecka (a także na swoich) darmową aplikację do lokalizacji telefonu – ikol X. Dzięki tej aplikacji możliwe jest śledzenie położenia dowolnego telefonu o dowolnej porze, z dowolnego miejsca i na dowolnym urządzeniu z dostępem do internetu.

Podczas zwiedzania nowych miejsc – czy to z rodzicami, czy też na zorganizowanej wycieczce z rówieśnikami – każde dziecko zaaferowane licznymi nowościami może odłączyć się od przewodników i zgubić się w tłumie. Jeszcze gorszym scenariuszem jest możliwość zgubienia się na mało uczęszczanym szlaku górskim, na odludnym miejscu. Wtedy możliwość zlokalizowaniu dziecka będzie nieocenioną pomocą dla zdenerwowanych rodziców. Dzięki aplikacji ikol X do namierzania telefonu będą oni mogli odnaleźć zagubione dziecko – oszczędzając jednocześnie mnóstwo stresu zarówno sobie, jak i swojemu potomkowi.

Aplikacja ikol X jest dostępna dla każdego telefonu z systemem Android.

Wystarczy pobrać aplikację ze Sklepu Play, stworzyć konto i już po chwili możemy lokalizować zarówno swój telefon, jak i urządzenie naszego dziecka.

Więcej informacji o aplikacji ikol X.

Pobierz aplikację ikol X ze Sklepu Play

Lokalizacja telefonu dzięki aplikacji ikol X