Home -  Lokalizatory GPS -  Lokalizatory GPS dla jednośladów -  Lokalizator GPS dla motocykli – monitoruj swój jednoślad!

Lokalizator GPS dla motocykli – monitoruj swój jednoślad!

8 kwietnia 2016
GPS do motocykla IKOL

Jesteś ogromnym fanem motocykli już od dziecka? Z utęsknieniem wyczekiwałeś swojego pierwszego jednośladu, a później pieczołowicie odkładałeś na kolejny, coraz lepszy? A może dopiero rozpoczynasz przygodę z jednośladem i jest on dla Ciebie miłą odskocznią od standardowej podróży z punktu A do punktu B? Niezależnie od pobudek, jakie Tobą kierują jedno jest pewne – chcesz jak najlepiej zadbać o swój motocykl i zabezpieczyć go na wypadek kradzieży. Rozwiązaniem jest więc nasz lokalizator IKOL MOTO do motocykli!
Zapraszamy do zapoznania się z filmem bazującym na artykule:

 

Dokładna lokalizacja motocykla z lokalizatorem GPS

Dlaczego warto znać dokładną lokalizację motocykla? Ponieważ jednoślad to pojazd sezonowy, lekki i łatwy do bezprawnego przemieszczenia. Z lokalizatorem GPS możesz monitorować jego aktualne położenie – czy to w trakcie sezonu, gdy parkujesz pod domem, czy też w trakcie zimy, gdy stoi zabezpieczony przed warunkami atmosferycznymi. Podgląd na bieżącą pozycję umożliwia dedykowany system dostępny na komputerze lub aplikacja mobilna. Oznacza to, że gdziekolwiek będziesz możesz wiedzieć co się dzieje z motocyklem.

Warto dodać, że lokalizator IKOL MOTO możesz uzbroić w dodatkowe alerty, które powiadomią Cię o niepokojących zdarzeniach – odholowaniu lub przemieszczaniu bez Twojej zgody. W związku z tym lokalizator GPS może zostać potraktowany jako wczesne ostrzeganie w przypadku kradzieży. Dzięki temu możesz bardzo szybko zareagować i ją uniemożliwić lub zgłosić, przez co szanse na schwytanie złodzieja znaczniej wzrastają.

Pomysł na prezent dla fana motoryzacji

Prócz funkcji ochronnej i zabezpieczającej przed kradzieżą, lokalizator GPS do motocykli to także świetny pomysł na prezent dla chłopaka, męża czy kolegi – motocyklowego zapaleńca. Niewielkie urządzenie zamontowane w jednośladzie zapisuje ogromną ilość najróżniejszych informacji dotyczących podróży motocykla. Przede wszystkim są to informacje o trasach podróży, prędkościach osiąganych na poszczególnych odcinkach, wysokości n.p.m., na której znajdował się pojazd w danym momencie. Ale nie tylko!

Dzięki funkcji Ecodriving właściciel motocykla ma dostęp do szczegółowych danych dotyczących jego sposobu jazdy. W statystykach brane pod uwagę są następujące zachowania: gwałtowne hamowania, gwałtowne przyspieszenia, pokonywanie ostrych zakrętów, a także przekraczanie prędkości. Funkcja ta jest niezwykle przydatna także dla rodziców, którzy chcą wiedzieć, w jaki sposób jeździ ich młody motocyklista. Mogą oni być informowani o każdym przypadku przekroczenia prędkości przez swoje dziecko, a także mogą analizować sposób i styl jego jazdy.

Zapis przebytych tras z monitoringu GPS pozwala także na dzielenie się swoimi podróżami z innymi osobami. Motocykliści często dzielą się z innymi fanami jednośladów ze swoich motocyklowych wojaży. Do zaprezentowania rzeczywistej i dokładnej trasy podróży doskonale nadaje się Widget. Dzięki niemu można pokazać trasę, jaką się przejechała konkretnego dnia (lub przez określony okres czasu), a także pokazywać swoją aktualną pozycję, np. podczas wyjątkowo atrakcyjnej podróży.

raport z GPS IKOL Moto

Lokalizator GPS nie tylko dla samochodów i motocykli

Lokalizator GPS IKOL MOTO charakteryzuje się poborem bardzo niewielkiej ilości prądu oraz posiadaniem baterii zapasowej wystarczającej na pracę urządzenia przez 7 dni od odłączenia go od źródła zasilania. Dzięki tym właściwościom nadajnik GPS IKOL sprawdza się doskonale we wszelkich pojazdach, które posiadają niezbyt duże rezerwy zasilania. Czyli w motocyklach, motorowerach, skuterach, ale także w quadach, wózkach elektrycznych, skuterach wodnych oraz łodziach. Moduł jest wodoodporny, dzięki czemu precyzyjne namierzanie i lokalizacja pojazdu jest możliwa nawet w trudnych warunkach atmosferycznych.

Chcesz dowiedzieć się więcej na temat naszych lokalizatorów? Nasze Biuro Obsługi Klienta chętnie odpowie na wszystkie Twoje pytania!

Poproś o ofertę

Zainteresowała Cię oferta?

Testuj za darmo!

Załóż konto

Przeczytaj również

umowa bezterminowa na monitoring GPS

Który system monitoringu GPS jest najlepszy? Top 5 wskazówek jak wybrać!

 10 grudnia 2015

Wybór odpowiedniego dostawcy usług zawsze jest problematyczny – niezależnie od branży usług, które chcemy…

Czytaj więcej
audi-zabezpieczenie-przed-kradzieżą

Audi działa jak wabik – zabezpiecz auto przed kradzieżą!

 11 października 2022

Cztery połączone koła to jedno z najbardziej rozpoznawalnych logo na rynku. Nic dziwnego! W…

Czytaj więcej