Home -  Podróże -  Lokalizator GPS do busa

Lokalizator GPS do busa

18 września 2018
vw-bus

Lokalizator GPS IKOL jest doskonałym narzędziem do lokalizacji busów i autokarów. Nie tylko pozwala na kontrolę kierowców i ich pozycji, ale także na udostępnienie pozycji innym osobom.

 

Lokalizatory IKOL pomagają monitorować nie tylko samochody osobowe, ale też busy oraz autokary. Dzięki modułowi GPS można śledzić na bieżąco oraz sprawdzać pokonane trasy, a także bez problemu rozliczać wszystkich kierowców i kontrolować spalanie paliwa. Bardzo atrakcyjnym rozwiązaniem jest umieszczenie na stronie internetowej. Mapa, na której są zaznaczone aktualne pozycje lub trasy przejazdów z konkretnego dnia to niezwykle dobry sposób na przyciągniecie klientów!

Udostępnienie pozycji GPS pojazdu na Twojej stronie internetowej sprawi, że klient będzie wiedział dokładnie, jak długo musi czekać na przystanku, a w czasie podróży szybko sprawdzi, gdzie aktualnie się znajduje. Lokalizatory IKOL pomogą kontrolować nawet najmniejszą flotę busów i autokarów!

Monitoring GPS IKOL zapewnia:

  • skuteczną i łatwą w obsłudze kontrolę kierowców autobusów i busów,
  • analizę stylu jazdy kierowców i porównywanie ich między sobą,
  • udostępnianie pozycji pojazdów na stronie Internetowej,
  • precyzyjną kontrolę paliwa bez konieczności instalacji sond paliwowych.

Zarządzającemu taką flotą pojazdów na pewno bardzo pomogą dostępne raporty – wystarczy jedno kliknięcie, aby wygenerować raport z najważniejszymi informacjami. Na pewno przydatne także będą alerty monitoringu GPS.  Poinformują, gdy kierowca będzie jechał za szybko, będzie miał za długi postój, będzie spalał za dużo paliwa itp.

W systemie IKOL użytkownik sam decyduje, jakich potrzebuje funkcji dodatkowych, dzięki czemu może skonfigurować system tak, aby jak najbardziej odpowiadał potrzebom jego floty.

Kategorie: Podróże, Monitoring GPS pojazdów, Funkcje GPS, Wszystkie | Komentarze: Brak

Zainteresowała Cię oferta?

Testuj za darmo!

Załóż konto

Przeczytaj również

people

Zwykła nawigacja a lokalizator GPS

 25 lipca 2014

Co to jest nawigacja, wszyscy wiedzą. Umieszcza się ją w samochodzie, np. przyklejając do szyby…

Czytaj więcej
ikol x na telefonie

Optymalizacja baterii a ikol X

 10 października 2016

Masz czasem problem z działaniem aplikacji ikol X i nie wiesz jak temu zaradzić? Rozwiązanie…

Czytaj więcej