Home -  Wszystkie -  Lokalizator GPS IKOL – Recenzja TVN Turbo

Lokalizator GPS IKOL – Recenzja TVN Turbo

23 września 2015
ikol tvn turbo

Czy czasem zastanawiacie się, czy torba, z którą podróżujecie nie zgubi się podczas Waszych wojaży? Kuba Klawiter postanowił przetestować trzy różne lokalizatory GPS służące do ochrony bagażu. Tego typu monitoring GPS to rozwiązanie genialne w swej prostocie dla wszystkich obieżyświatów.

 

Cały odcinek dostępny jest TUTAJ.

Do torby podróżnej pełnej drogocennych pamiątek wkładamy małe urządzenie, które regularnie co parę minut wysyła sygnał informujący o swojej lokalizacji. Aby śledzić lokalizację naszego dobytku wystarczy zalogować się na stronie aplikacji (w naszym przypadku jest to strona www.system.ikol.pl). Po zalogowaniu widzimy przejrzystą mapę, a na niej zaznaczony punkt, w którym obecnie znajduje się nasz lokalizator GPS.

Prowadzący program „Nowy Gadżet” do przetestowania wybrał trzy trackery (na naszym krótkim filmiku obejrzycie recenzję IKOL SPOT, a cały film dostępny jest TUTAJ). Miejsce testu nie zostało wybrane przypadkowo – bunkier wojskowy odseparowany od wszelkich zdobyczy cywilizacyjnych to nie lada wyzwanie dla monitoringu GPS.

Jakie zalety urządzenia IKOL SPOT zauważył prowadzący program? Co go pozytywnie zaskoczyło i jak wypadamy na tle konkurencji? Koniecznie obejrzyjcie nasz filmik!

 

Zobacz jak to działa Zamów teraz

Kategorie: Wszystkie, Testy, Prasa | Komentarze: Brak

Zainteresowała Cię oferta?

Testuj za darmo!

Załóż konto

Przeczytaj również

carpooling

Carpooling – dziel się, oszczędzaj i monitoruj

 20 maja 2020

Korzyści z samochodów poolowych jest wiele. Pracownicy korzystają, przedsiębiorca oszczędza, a manager kontroluje. To wszystko…

Czytaj więcej
dzieci na rowerach

Jak namierzyć dziecko znajdujące się poza domem?

 21 września 2018

Każdy rodzic niejednokrotnie zastanawia się, jak szybko sprawdzić, gdzie jest jego dziecko w danym momencie…

Czytaj więcej