Home -  Wszystkie -  Lokalizator GPS IKOL – Recenzja TVN Turbo

Lokalizator GPS IKOL – Recenzja TVN Turbo

23 września 2015
ikol tvn turbo

Czy czasem zastanawiacie się, czy torba, z którą podróżujecie nie zgubi się podczas Waszych wojaży? Kuba Klawiter postanowił przetestować trzy różne lokalizatory GPS służące do ochrony bagażu. Tego typu monitoring GPS to rozwiązanie genialne w swej prostocie dla wszystkich obieżyświatów.

 

Cały odcinek dostępny jest TUTAJ.

Do torby podróżnej pełnej drogocennych pamiątek wkładamy małe urządzenie, które regularnie co parę minut wysyła sygnał informujący o swojej lokalizacji. Aby śledzić lokalizację naszego dobytku wystarczy zalogować się na stronie aplikacji (w naszym przypadku jest to strona www.system.ikol.pl). Po zalogowaniu widzimy przejrzystą mapę, a na niej zaznaczony punkt, w którym obecnie znajduje się nasz lokalizator GPS.

Prowadzący program „Nowy Gadżet” do przetestowania wybrał trzy trackery (na naszym krótkim filmiku obejrzycie recenzję IKOL SPOT, a cały film dostępny jest TUTAJ). Miejsce testu nie zostało wybrane przypadkowo – bunkier wojskowy odseparowany od wszelkich zdobyczy cywilizacyjnych to nie lada wyzwanie dla monitoringu GPS.

Jakie zalety urządzenia IKOL SPOT zauważył prowadzący program? Co go pozytywnie zaskoczyło i jak wypadamy na tle konkurencji? Koniecznie obejrzyjcie nasz filmik!

 

Zobacz jak to działa Zamów teraz

Kategorie: Wszystkie, Testy, Prasa | Komentarze: Brak

Zainteresowała Cię oferta?

Testuj za darmo!

Załóż konto

Przeczytaj również

environmental-protection

Dzień Ziemi – Kierowco, zadbaj o naszą planetę!

 22 kwietnia 2016

Czy wiesz, że 1 litr benzyny spalany przez Twój pojazd uwalnia do atmosfery 2,37 kg…

Czytaj więcej
szyna can IKOL sonda paliwa

Sonda paliwowa – czy to na pewno dobre rozwiązanie?

 15 stycznia 2016

Opłaty za paliwo do pojazdów służbowych są stałym i bardzo dużym wydatkiem dla każdej firmy. Niekontrolowane przejazdy…

Czytaj więcej