Home -  Wszystkie artykuły -  Lokalizator GPS przypomni Ci o terminie przeglądu technicznego samochodu

Lokalizator GPS przypomni Ci o terminie przeglądu technicznego samochodu

28 sierpnia 2017
Mechanik samochodowy

Z dzisiejszego wpisu dowiecie się, m.in., jak monitoring GPS pomógł w anulowaniu niesłusznego mandatu, jak szybko sprawdzić, co działo się z lokalizatorem danego dnia o wybranej godzinie, czy w jaki sposób można ustawić przypomnienia o przeglądach technicznych samochodu.

 

Lokalizator IKOL MOTO przydaje się nie tylko motocyklistom

Świetnie też sprawdza się do monitoringu łodzi, skuterów wodnych, czy żaglówek, dzięki temu, że jest wodoodporny i niewielki. Pozwoli na sprawdzenie lokalizacji i przebytych tras, miejsc wszystkich postojów (porty, mariny), zaznaczenie ulubionych miejsc na mapie, czy śledzenie wypożyczonej łodzi. Oprócz tego zapewni także bezpieczeństwo pływającym. W razie wypadku szybko pozwoli ustalić miejsce i podać je służbom ratunkowym, dzięki czemu poszkodowani szybciej otrzymają pomoc.

Szybko sprawdzisz, co działo się z Twoim lokalizatorem w danej chwili

Jesteś ciekaw, co działo się z Twoim lokalizatorem danego dnia o danej godzinie? Przydatny więc będzie Raport zdarzeń lokalizatora. W chronologiczny sposób prezentuje wszystko to, co działo się z naszym lokalizatorem. Lista zdarzeń zależna jest od tego, jakie funkcje dodatkowe mamy uruchomione, np. uruchomienie pojazdu, przekroczenie prędkości, zbyt długa podróż, czy wyjście z obszaru.

W systemie IKOL można wstawić dowolny awatar w ustawieniach swojego konta

W systemie IKOL można ustawić nie tylko swoje zdjęcie, ale też wybrany przez siebie awatar. Automatycznie generowane są awatary, które mają białe inicjały na kolorowym tle. Aby ustawić swój awatar, wystarczy przesłać wybrany plik graficzny w ustawieniach swojego konta:

 

Ustawienie avataru w systemie ikol

Monitoring GPS pomógł anulować mandat za przekroczenie prędkości

Kierowca, który został ukarany mandatem za przekroczenie prędkości, stracił także prawo jazdy. Odwołał się jednak od tej decyzji, ponieważ uznał, że dokonany przez policję pomiar był błędny. Jako dowód przedstawił raport prędkości, który wygenerował ze swojego systemu monitoringu GPS. Z raportu jasno wynikało, że mężczyzna nie przekroczył 49 km/h.  Ponieważ był to jedyny dowód w sprawie (policja skasowała pomiar z rejestratora), sąd zdecydował o anulowaniu mandatu i oddaniu prawa jazdy kierowcy.

Lokalizator GPS przypomina o terminach przeglądów technicznych aut

Osoby, które zarządzają flotą pojazdów, mogą bardzo sprawnie kontrolować terminy przeglądów technicznych i eksploatacyjnych pojazdów, a także daty wygaśnięcia ubezpieczeń komunikacyjnych. Wystarczy tylko aktywować usługę Eksploatacja pojazdu. Od tej chwili do zdefiniowanej grupy osób będą wysyłane przypomnienia o zbliżających się terminach przeglądów aut i końcu ważności ubezpieczenia pojazdów:

Ustawienia eksploatacyjne

 

RAPORTY I ZARZĄDZANIE

Kategorie: Wszystkie artykuły, Lokalizatory GPS | Komentarze: Brak

Zainteresowała Cię oferta?

Testuj za darmo!

Załóż konto

Przeczytaj również

obrazek tytułowy nowa metoda kradzieży aut na głośnik jbl i nokię 3310

Nowa metoda kradzieży aut – sprawdź jak kradnie się na Nokię 3310 i głośnik JBL!

 5 czerwca 2023

Widok kogoś z głośnikiem JBL lub starym telefonem raczej nikogo nie dziwi – jest…

Czytaj więcej
kobieta z telefonem

Zalety korzystania z aplikacji śledzącej telefon

 4 lipca 2018

Aplikacja IKOL X umożliwia śledzenie telefonu (nie numeru telefonu!), dzięki czemu możemy mieć pod kontrolą…

Czytaj więcej