Alerty monitoringu GPS pomagają w kontroli pojazdów

pani za kierownicą

Jesteś właścicielem samochodu, z którego korzystają także inni? Chcesz mieć pewność, że osoba, której pożyczasz auto, jest bezpieczna? A może masz wypożyczalnię samochodów, lub chcesz wiedzieć, jak pracownicy Twojej firmy korzystają z powierzonych im pojazdów?
Bardzo przydatne dla Ciebie będą alerty, dzięki którym bez patrzenia na mapę będziesz wiedzieć, co dzieje się z pojazdem - zostaniesz powiadomiony przez SMS i otrzymasz maila.

 

 

Alert przekroczenia prędkości

alert przekroczenia prędkościJeśli zależy Ci na ekonomicznej jeździe, musisz pamiętać, że im większa prędkość, tym większe spalanie paliwa. W konfiguracji alertru wystarczy ustawić optymalną prędkość, a przy jej przekorczeniu otrzymasz powiadomienie przez sms. To także przydatne urządzenie, jeśli chcesz mieć pewność, że inna osoba (np. świeżo upieczony kierowca), która korzysta z Twojego samochodu nie przekracza dedykowanej prędkości i jeździ bezpiecznie.

ustawienia alertu prędkości

 

Alert obszaru

Jeśli poruszasz się np. głównie po mieście, możesz skonfigurować system tak, że każdy wyjazd z miasta będzie traktowany alert obszarujako wyjazd poza obszar. Jeśli ktoś inny korzysta z Twojego samochodu, lub wypożyczasz samochody i uzgodniłeś  wcześniej obszar, po którym ma sie poruszać, zostaniesz powiadomiony, jeśli umowa zostanie złamana i osoba jadąca Twoim samochodem wyjedzie z obszaru. 
Dzięki alertowi obszaru możesz ustawić 5 różnych obszarów o kształcie okręgu, które możesz  dowolnie ponazywać. 
 

ustawienia alertu obszaru
 

Alert dowolnego obszaru

alert dowolnego obszaruW konfiuracji alertu wystarczy wpisać nazwę obszaru, poza który pojazd ma nie wyjeżdżać, np. Warszawa, a system sam zaznaczy granice miasta. Można również samemu stworzyć dowolny obszar od zera, np. trasę pomiędzy dwoma miastami. Jeśli chcesz mieć pewność, że  pojazd nie opuszcza granic kraju, wystarczy ustawić obszar o nazwie Polska. Możesz stworzyć 5 różnych obszarów, których pojazd ma nie opuszczać. To także świetne narzędzie do kontroli floty pojazdów - ustawiasz obszar, po którym mają poruszać się kierowcy w Twojej firmie i zawsze zostaniesz powiadomiony, gdy kierujący pojazdem przekroczy obszar.

ustawienia alertu dowolnego obszaru

 

 

Wybór alertów jest dowolny, Ty decydujesz, co jest dla Ciebie niezbędne: 

sprawdź
 

 

 

Kolejną część zestawienia znajdziesz tutaj:

Kategoria: