Aplikacja ikol Tracker - proste przeglądanie pozycji lokalizatorów

Śledzenie pozycji w telefonie

Chcesz w łatwy sposób sprawdzać pozycję swoich lokalizatorów ikol w smartfonie lub tablecie? Z radością informujemy więc, że jest taka możliwość - dzięki aplikacji ikol Tracker! Aplikacja ikol Tracker umożliwia szybkie przeglądanie pozycji na żywo lokalizatorów GPS ikol, a także ich tras historycznych. 

 

 

Bezpłatna aplikacja ikol Tracker w szybki i łatwy sposób umożliwia przeglądanie pozycji lokalizatorów oraz ich tras historycznych. Wystarczy pobrać ją ze sklepu Google Play lub AppStore i zainstalować w urządzeniu przenośnym. Następnie należy zalogować się swoim loginem i hasłem, służącym do logowania w Aplikacji ikol Online. I gotowe! Można teraz szybko sprawdzić pozycję swoich lokalizatorów. Wystarczy wybrać z listy interesujący nas lokalizator:

Pozycja lokalizatora w ikol Tracker

Oprócz pozycji lokalizatora można odczytać także inne dane, np. prędkość, z jaką się porusza, napięcie akumulatora lub stan baterii (w przypadku przenośnych), stan satelit itd. Jeśli lokalizator nie przesłał swojej pozycji, aplikacja poinformuje nas o tym.

Aby sprawdzić historię przejazdów, należy wybrać zakładkę Historia. Najpierw wyświetlą się raporty podróży z trzech dni,w których miała ona miejsce. Następnie, po przesunięciu, mamy dostęp do całej listy podróży, jakie obejmuje dana funkcja lokalizatora. Jeśli podróż się nie odbyła,
aplikacja również nas o tym powiadomi:
 

Przeglądanie historii

Dzięki kalendarzowi można w szybki sposób wybrać dzień podróży, bez konieczności przewijania całej listy podróży. Po wybraniu dnia pokaże się mapa oraz wszystkie podróże, jakie się tego dnia odbyły. Aby sprawdzić interesującą nas podróż, trzeba wybrać odpowiedni prostokąt na dole ekranu:
 

Kalendarz i przeglądanie podróży

 

Aplikacja nie służy do generowania raportów, konfigurowania lokalizatorów czy zarządzania uprawnieniami. Te bardziej zaawansowane zadania wykonywać można w Aplikacji ikol Online, tak jak do tej pory. Aplikacja ikol Tracker służy tylko i wyłącznie do przeglądania pozycji i tras lokalizatorów ikol. 

 

 

Chcesz szybko sprawdzać pozycję lokalizatorów? Pobierz darmową aplikację ikol Tracker:

Ściągnij za darmo

App Store

 

Kategoria: