APLIKACJA – LOKALIZACJA. WIEM GDZIE JEST MOJE DZIECKO DZIĘKI IKOL X

aplikacja ikol x podpowie ci gdzie jest twoje dziecko

Poranek ciemno, południe ciemno. Znamy to. Jesień ma swoje mocne i słabsze strony i jedną z nich są krótsze dni i dłuższe noce. Za chwilę o godz. 16:00 będzie szarówka i popołudnie na dworze oświecać będą uliczne latarnie. O ile w mieście nie ma z tym problemu, to poza nim bywa niebezpiecznie. Drogi i przystanki autobusowe nieoświetlone, chodnik jest po jednej stronie ulicy albo nie ma go wcale.

 

Kontrola wieczorem i w ciągu dnia

Wielu uczniów popołudniami samodzielnie dociera do domów. Czasem to tylko kilometr, ale zdarza się więcej. Dzieci w wieku szkolnym, za zgodą rodziców, często podróżują same. Dobrze jest wiedzieć, że można kontrolować ich trasę dla wspólnego bezpieczeństwa.

W ciągu dnia, uczniowie, którzy posiadają telefon, często włączają  w nim tryb „nie przeszkadzać”. Wtedy telefon nie dzwoni głośno i nie wibruje w plecaku czy kieszeni. Ale rodzic ma potrzebę wiedzieć, co dzieje się z ich dzieckiem. Trudno z tym dyskutować lub negocjować z rodzicami, żeby martwili się mniej.

 

Z pomocą przychodzi darmowa aplikacja mobilna IKOL X, która zamienia telefon w lokalizator GPS. Dzięki niej, w prosty sposób dowiesz się, gdzie aktualnie przebywa Twoje dziecko. Aplikacja pokazuje swoją pozycję w czasie rzeczywistym i aktualizuje się nawet co 2 minuty. Dlatego widzisz na mapie lokalizację dziecka lub innej bliskiej osoby i nie musisz już wykonywać kolejnych telefonów z pytaniem „gdzie jesteś” i „za ile wrócisz”.

 

IKOL X to aplikacja, którą można dopasować do swoich potrzeb, wybierając odpowiednie funkcje.

  • historia i/lub historia przedłużona, która sprawdza archiwalne trasy od 3 -12 miesięcy wstecz.
  • Alert SOS przyda się dla jeszcze lepszej kontroli. To znaczy, że możesz wyznaczyć dziecku bezpieczny teren, po którym będzie się poruszać. Jeśli przekroczy ustalony obszar, np. granice administracyjne miasta czy miejscowości, zostanie wysłany do Ciebie link do dokładnej pozycji na mapie. Alert SOS można dodatkowo skonfigurować, wybierając dowolną grupę odbiorców alertu. Powiadomienie możesz dostać także w formie wiadomości sms, e-mail lub na aplikację IKOL Tracker.

 

IKOL Tracker przyda się dla tych, którzy korzystają z ikol X lub posiadają lokalizator GPS IKOL. Jest to darmowa aplikacja, która szybko powiadamia rodzica o przebytej trasie i aktualnej pozycji. Przez IKOL Tracker widzisz też stan baterii w telefonie swojego dziecka, a także połączenie z GPS.

 

Zalety lokalizatora GPS w darmowej aplikacji IKOL X:

  • widzisz aktualną pozycję swojego dziecka
  • monitoring na żywo,  online, przez całą dobę
  • w przypadku kradzieży telefonu, w realny sposób możesz przyczynić się do odzyskania urządzenia

 

Jak to zrobić?

  • Dla siebie instalujesz aplikację IKOL Tracker. Daje ona możliwość obserwowania wielu lokalizatorów jednocześnie
  • Dla dziecka, instalujesz IKOL X. Zamieni telefon w lokalizator
  • Obie aplikację możesz pobrać ze sklepu Google Play