Bezpieczne dziecko podczas ferii zimowych

Dzieci na sankach

Przed nami sezon ferii zimowych. W pierwszych województwach zimowa przerwa zacznie się już 14 stycznia. To czas, kiedy dzieci wielu z Was pojadą na zimowisko, będą spędzać czas na dodatkowych zajęciach, albo będą w domu na czas nieobecności rodziców. Każdy na pewno chciałby mieć możliwość skontrolowania tego, co robi nasza pociecha, gdy nas nie ma w pobliżu. Podpowiemy więc, jak to zrobić.

 

Nasza darmowa aplikacja umożliwia śledzenie telefonu dziecka, dzięki czemu w każdej chwili możemy sprawdzić, gdzie znajduje się nasza pociecha. Nie tylko podczas zimowego wyjazdu, ale też, gdy my jesteśmy w pracy, a ono zostaje w domu. Możemy więc sprawdzić, czy jest w mieszkaniu, czy może u kolegi, jak obiecało, babci czy opiekunki. Dowiemy się, czy bezpiecznie dotarło na miejsce.
W razie sytuacji zagrożenia może szybko wysłać sygnał SOS, a my możemy odpowiednio szybko zareagować. W przypadku wyjazdu w góry rodzice mogą  mieć pewność, że dziecko nie zgubi się na górskim szlaku, nie oddali się od przewodnika czy nawet nie zgubi się w tłumie na Krupówkach, jeśli zainstalują mu wcześniej ikol X w telefonie.

 

Darmowa lokalizacja telefonu ikol X

 

Pozycję i przebyte trasy dziecka rodzic szybko sprawdzi za pomocą innej darmowej aplikacji - ikol Tracker.

 

 

Darmową aplikację ikol X można pobrać ze sklepu Google play:

darmowa aplikacja ikol x