Bezpieczne ferie – Zadbaj o bezpieczeństwo swojego dziecka

Połowa stycznia to początek ferii zimowych w Polsce. Dzieci z niecierpliwością wyczekują tego okresu – po 4-miesięcznej nauce mają możliwość odpocząć, spędzić więcej czasu z rówieśnikami, a przede wszystkim – wyjechać na niezapomnianą wycieczkę! Aby jednak taka wyprawa była miłym i sentymentalnym wspomnieniem zarówno dla rodziców, jak i dla dziecka, warto zadbać o to, aby nasza latorośl była bezpieczna.

 

Ferie zimowe a bezpieczeństwo dziecka

W jaki sposób zatroszczyć się o spokój ducha i pewność, że nasze dziecko wróci po feriach do szkoły pełne entuzjazmu i pozytywnych wrażeń związanych z zimową wyprawą? Zastanówmy się, czego tak naprawdę obawiamy się wyjeżdżając z dzieckiem na ferie, lub wysyłając je na zorganizowaną wycieczkę? Aby nic mu się nie stało, aby wróciło zdrowe i radosne z powrotem do domu. Jak więc tego dokonać? Poniżej przedstawiamy kilka możliwości.

 

Przenośny lokalizator GPS dla dziecka – ikol SPOT

Jeśli chcesz mieć pewność, że Twoje dziecko nie zgubi się w nowym miejscu, podczas zwiedzania czy podczas zimowych szaleństw – zaopatrz je w małe urządzenie lokalizujące. Monitoring GPS sprawdza się nie tylko dla flot pojazdów, ale również dla ludzi i zwierząt. W zeszłym roku otrzymaliśmy od jednego z naszych klientów wiadomość, że dzięki nadajnikowi GPS odnalazł on zagubione dziecko w górach. Posiadając lokalizację GPS w postaci małego modułu włożonego do plecaka lub kieszeni naszego dziecka mamy pewność, że w każdej chwili możemy je zlokalizować. Bateria lokalizatora działa do 180 godzin bez ładowania. Dzięki temu możesz mieć pewność, że nawet w ekstremalnych warunkach uda się odszukać Twoją pociechę.

Jeśli chcesz mieć pewność, że Twoje dziecko jest bezpieczne – zadbaj o to wcześniej!

 

Odnalezienie dziecka dzięki ikol SPOT

Odnalezienie dziecka dzięki ikol SPOT

 

Lokalizacja telefonu dziecka – aplikacja ikol X

Nie jesteś pewien, czy warto inwestować w moduł do monitoringu GPS? Oferujemy Ci również inne, DARMOWE rozwiązanie! Instalując aplikację ikol X na telefonie swojego dziecka, będziesz mógł w każdej chwili sprawdzić, gdzie się znajduje.

Pobierz aplikację ikol X

 Jak to działa? Aplikacja do namierzania telefonu ikol X zamienia każdy smartfon z systemem Android w lokalizator GPS. Dzięki temu możesz mieć wgląd w lokalizację swojej pociechy. I to za darmo!

Lokalizacja telefonu ikol X - trasa podróży

Masz jeszcze jakieś wątpliwości? Na wszystkie Twoje pytania odpowie nasze Biuro Obsługi Klienta. Możesz napisać do nas na czacie, wysłać maila lub zadzwonić. Chętnie przedstawimy Ci rozwiązanie najlepsze dla Ciebie. I dla Twojego dziecka :)