Bezpieczny kajakarz - monitoring GPS na spływie

kajakarze

Wakacje oficjalnie skończyły się wczoraj, ale piękna pogoda nie odeszła wraz z sierpniem, a wiele osób urlop ma wciąż przed sobą. Jeśli ktoś planuje wybrać się jeszcze w tym roku na kajaki, przyda mu się na pewno przenośny lokalizator ikol Spot. Dlaczego? Zapraszamy do lektury.

 

ikol spot

 

ikol Spot to niewielki, wodoodporny lokalizator, który można schować do kieszeni/plecaka/saszetki. Jego bateria wytrzymuje bez ładowania do 4 dni. Wyposażony jest w specjalny przycisk, po naciśnięciu którego dojdzie do wybranej przez użytkownika akcji: np. do wybranych osób wysłany zostanie SMS lub email z pozycją lokalizatora.

 

 

Dlaczego warto zabrać ze sobą ikol Spot na spływ? Ponieważ w każdej chwili pozwoli nam na ustalenie precyzyjnej pozycji i w razie niebezpieczeństwa wezwać służby ratunkowe. Oto część korzyści, jakie płyną z zabrania lokalizatora na wycieczkę lub spływ kajakowy:

 • monitoring GPS na żywo przez 24 godziny na dobę:
  lokalizowanie na żywo
   
 • historia przejazdów i postojów:
  historia
   
 • sprawdzenie prędkości na poszczególnych odcinkach:
  prędkość
   
 • umieszczenie widgetu z pokonaną trasą na swojej stronie/blogu:

 

Lokalizator ikol Spot zapewni użytkownikowi nie tylko wygodę, ale i bezpieczeństwo. W przypadku braku zasięgu GPS, lokalizator używa zasięgu GSM. ikol to także najniższy na rynku abonament (od 15,99), bezterminowa umowa, dowolny wybór funkcji dodatkowych i stałe wsparcie techniczne. ikol Spot to idealne rozwiązanie dla każdego, kto potrzebuje małego i przenośnego lokalizatora GPS: 
sprawdź