Ciekawe zastosowania przenośnego lokalizatora ikol MONDO

Automaty do gier

Przenośny lokalizator GPS z własnym i bardzo trwałym zasilaniem niesie ze sobą duży potencjał. Jego wykorzystanie w dużej mierze zależy od pomysłowości Użytkownika. My dzisiaj podpowiadamy, jak można wykorzystać taki moduł.

 

Lokalizator GPS ikol MONDO to nieduży moduł, który jest odporny na niskie i wysokie temperatury i posiadający baterię działającą do 3 lat. Lokalizator ten wyposażony jest w bardzo silne magnesy, a także posiada czujnik, dzięki któremu zostaniemy powiadomieni o odpięciu urządzenia od zamocowanej powierzchni (czujnik światła).
Możemy go zamocować do każdego urządzenia przenośnego, które posiada choćby niewielki kawałek metalu, do którego przyczepią się magnesy.

 

  • Automaty vendingowe - automaty z przekąskami i napojami to powrzechny widok w firmach, na dworcach, szkołach, czy uczelniach. Właściciel może je kontrolować za pomocą lokalizatora i mieć pewność, że nie zostały skradzione, czy przestawione bez jego wiedzy.

Dowiedz się więcej

 

 

 

  • Przesyłki, paczki - dzięki modułowi z własnym zasilaniem działającym do 3 lat, możemy bez problemu kontrolować kosztowne przesyłki i mieć pewność, że bezpiecznie dotarły do adresata.

Dowiedz się więcej

 

 

  • Narzędzia ogrodowe - moduł ikol MONDO świetnie sprawdzi się także w kontrolowaniu kosiarek i innych narzędzi ogrodowych. Dzięki niemu zawsze będziemy wiedzieli, czy wszystko jest na swoim miejscu.

Dowiedz się więcej

 

 

 

Jeden moduł, różne rozwiązania

 

  • Automaty do gier - lokalizator GPS to także dobre urządzenie do kontrolowania automatów do gier, które mogą być wypożyczane, lub przewożone w różne miejsca. Zabezpieczy je także przed kradzieżą.

Dowiedz się więcej

 

 

 

  • Monitoring cargo - dzięki ikol MONDO można  kontrolować położenie dowolnych kontenerów cargo, naczep i wszelkiego rodzaju towarów, które przez długi okres czasu pozostają bez nadzoru. Bateria w module wytrzymuje do 3 lat bez ładowania!

Dowiedz się więcej

 

 

Pozycję monitorowanego obiektu szybko sprawdzić można dzięki aplikacji mobilnej ikol Tracker.