Ciepły wrzesień idealny na urlop

podróż samochodem

Tegoroczny lipiec i sierpień nie rozpieszczały nas ciepłem i słońcem. Za to wrzesień zdaje się wynagradzać wszystkie te dni, kiedy padał deszcz, wiały porywiste wiatry, było pochmurno, a temperatura nie przekraczała 20 stopni Celsjusza.

 

Synoptycy przewidują, że wysokie temperatury utrzymają się do 21 września, a miejscami temperatura będzie przekraczać nawet 30 stopni! To świetna wiadomość dla tych, którzy zaplanowali urlop we wrześniu. Na plażach, górskich szlakach i nad jeziorami będzie o wiele mniej ludzi, a piękna pogoda będzie sprawiała wrażenie, jakby był środek lata. Podczas urlopu bardzo przydatny będzie monitoring GPS, ponieważ zapewni on użytkownikowi wygodę i bezpieczeństwo. Przypominamy więc, jak można wykorzystać monitoring ikol podczas wypoczynku:
 

samochódpodróże samochodem - monitoring pojazdu 24 godziny na dobę, historia wszystkich przejazdów i postojów, sprawdzenie osiąganych prędkości, sprawdźmonitoring samochodu również za granicą kraju:

 

 

 

rowerwycieczki rowerowe - historia przejazdów i postojów, osiągnięta prędkość, czas przejazdu:sprawdź

 

 

 

 

górywspinaczka górska - historia podróży i postojów, sprawdzenie wysokości nad poziomem morza, przycisk alertu SOS:sprawdź

 

 

 

 

kajakarzespływy kajakowe - monitoring GPS 24 godziny na dobę, historia pokonanej trasy i postojów, osiągnięte prędkości, przycisk alertu SOS, czas przepłynięcia:sprawdź

 

 

 

samochód terenowyrajdy terenowe - sprawdzenie pokonanej trasy i osiąganych prędkości, sprawdzenie ilości spalonego paliwa, obciążenia samochodu i temperatury silnika:sprawdź

 

 

 

biegaczbiegi i piesze wycieczki - zapis pokonanej trasy i postojów, sprawdzanie aktualnej pozycji na urządzeniu z dostępem do Internetu, przycisk alertu SOS:sprawdź

 

 

 

żaglówkapływanie jachtem lub łodzią - określenie aktualnej pozycji i wezwanie pomocy w razie niebezpieczeństwa, monitoring łodzi 24 godziny na dobę, historia podróży i wszystkich postojów:

 

 

ikol umożliwia również dodawanie widgetów z trasą na stronę lub bloga. Dzięki temu w każdej chwili można pokazać czytelnikom warte odwiedzenia miejsca i trasę, którą warto pokonać:
 

 

Jeśli zdarzyło Ci się, że podczas wakacji zgubiłeś swój telefon, nie musisz się już martwić, jeżeli stanie się to po raz kolejny. Dzięki bezpłatnej aplikacji ikol X zmienisz swój telefon w lokalizator i w każdej chwili z dowolnego urządzenia z dostępem do Internetu sprawdzisz, gdzie jest Twój smartfon:
 

ikol X ściągnij za darmo

 

Monitoring GPS ikol to najtańszy abonament na rynku (od 15,99), możliwość rezygnacji z usług w dowolnym momencie bez żadnych konsekwencji oraz dowolność w wyborze funkcji dodatkowych: 
sprawdź