Co można sprawdzić, jeśli zamontuje się lokalizator GPS w samochodzie

Technologia i rozwiązania

Co można sprawdzić dzięki lokalizatorowi GPS w pojeździe? Przede wszystkim bieżącą lokalizację pojazdu oraz jego pokonane trasy. Ale nie tylko...

 

 

 • Można podłączyć lokalizator pod magistralę CAN w samochodzie.
  Dzięki modułowi ikol CAN można pobierać informacje z komputera pokładowego pojazdu. Dzięki ikol CAN można kontrolować poziom oraz spalanie paliwa oraz wyświetlać informacje z deski rozdzielczej w systemie. Można także poszerzyć działanie lokalizatora o raporty i alerty CAN, które poinformują użytkownika o każdym zdarzeniu.

Dowiedz się więcej

 

 

 • Możesz wygenerować raport spalania paliwa.
  Lokalizator ikol CAN umożliwia pobieranie informacji z komputera pokładowego pojazdu. CAN raport spalania pozwala na kontrolę spalania paliwa w danym pojeździe. Z wybranego okresu jest dodatkowo wyliczana średnia, najmniejsze dzienne spalanie, największe dzienne spalanie. Wyliczenia w raporcie są tak dokładne, że nie trzeba instalować w pojeździe sondy paliwowej.

Dowiedz się więcej

 

 

Dowiedz się więcej

 

 

Deska rozdzielcza pojazdu

 

 • Lokalizator poinformuje o otwartych drzwiach.
  Dzięki alertom CAN można otrzymać powiadomienie o każdym zdarzeniu z deski rozdzielczej. CAN alert otwartych drzwi poinformuje Użytkownika mailowo oraz przez SMS o tym, że drzwi w samochodzie są otwarte. Dzięki temu Użytkownik w każdej chwili może sprawdzić, czy drzwi w samochodzie na pewno zostały zamknięte.

Dowiedz się więcej

 

 

 • Możesz codziennie otrzymywać powiadomienie dotyczące Twoich lokalizatorów.
  Użytkownicy posiadający lokalizatory przeznaczone do pojazdów - ikol Go, ikol CAN, ikol OBD oraz ikol Moto, mogą otrzymywać codzienne podsumowanie poprzedniego dnia, które zawiera informacje o: liczbie uruchomionych pojazdów, przejechanej liczbie kilometrów oraz sumarycznym szacowanym koszcie podróży w dniu poprzednim. Powiadomienie wysyłane jest mailowo, przez SMS, a także jako powiadomienie mobilne w aplikacji ikol Tracker.

Dowiedz się więcej

 

 

 

Zobacz, co jeszcze umożliwiają nasze lokalizatory GPS:

Sprawdź