Co warto wiedzieć o lokalizacji GPS? - krótki poradnik

Licznik samochodowy

Codziennie bardzo dużo osób szuka odpowiedniej lokalizacji GPS do swoich pojazdów flotowych, prywatnych, czy do monitoringu zwierząt, lub telefonu. Stworzyliśmy więc krótki poradnik dla tych, którzy chcą dowiedzieć się o monitoringu GPS czegoś więcej.

 

 

 • Nie opłaca się kupno taniego lokalizatora GPS.
  Na rynku możecie znaleźć wiele lokalizatorów GPS, których niska cena jest bardzo kusząca. Jednak nie jest to opłacalne. Dlaczego? Tanie lokalizatory najczęściej są słabszej jakości, mają bardzo krótką gwarancję, w razie jakichkolwiek kłopotów ze sprzętem, użytkownik nie ma żadnego wsparcia technicznego. W pakiecie możecie dostać często tylko kilka usług dodatkowych, z których część do niczego Wam się nie przyda, a oprócz tego wiąże się też z tym niskie bezpieczeństwo danych (mogą być przechowywane na tanich serwerach, do których łatwo się włamać).
  Tego typu sprzęt lepiej kupić za większe pieniądze w sprawdzonej firmie, ponieważ oprócz lokalizatora, użytkownik otrzymuje, m.in., w pełni bezpieczny i funkcjonalny system, dobry jakościowo sprzęt, bezpieczeństwo danych oraz wsparcie techniczne.

Dowiedz się więcej

 

 

 • Wybór lokalizatora GPS nie jest trudny!
  Po pierwsze, musimy sobie odpowiedzieć na pytanie, jakie pojazdy będziemy monitorować i jakie informacje chcemy odczytywać za pomocą modułu GPS. Aby łatwiej było się zdecydować, stworzyliśmy krótki poradnik, który pomoże wybrać odpowiedni lokalizator. W ofercie mamy GPS do samochodów, z odczytem CAN, OBD oraz do motocykli, łodzi i skuterów. Są także moduły przenośne, które pozwolą monitorować obiekty bez własnego zasilania. Szczegóły znaleźć można po kliknięciu w poniższy link:

Dowiedz się więcej

 

 

 • Lokalizacja GPS zwiększa efektywność pracowników o 12%!
  Efktywność kierowców i ich zaangażowanie w wypełniane obowiązki to zmora większości fleet managerów. Lokalizacja GPS zamontowana w pojazdach motywuje kierowców do osiągania lepszych wyników i efektywniejszej pracy. Według badań średnio o 12% wzrasta wydajność i szybkość wykonywania obowiązków kierowców korzystających z pojazdów z monitoringiem GPS.

 

gps do samochodu

 

 • System ikol pozwala mierzyć poziom paliwa z bardzo dużą dokładnością.
  Poziom paliwa kontrolowany jest na bieżąco, przez co system jest nieocenioną pomocą w kontrolowaniu i optymalizowaniu flot pojazdów. Proste i szybkie raporty pozwalają jednym kliknięciem sprawdzić ile paliwa zostało zużyte przez jeden miesiąc, tydzień, dzień, a nawet w ciągu jednego przejazdu. Pozwala to na wygodne i sprawiedliwe rozliczanie się z kierowcami z przejazdów prywatnych. Jest to możliwe dzięki tzw. szynie CAN i integracji z komputerem pokładowym pojazdu.

Dowiedz się więcej

 

 

 • Z ikol można odliczać 100% VAT za paliwo!
  Dzięki Elektronicznej Ewidencji Przebiegu Pojazdów ikol można zgodnie z przepisami odliczać 100% VAT od wszystkich kosztów związanych z eksploatacją pojazdu. Pozwala to na oszczędzanie na leasingu, paliwie, przeglądach i innych. Co więcej, koszt EEPP zwraca się już przy tankowaniu za ok. 175 złotych. Każda złotówka powyżej tej kwoty to oszczędność.

Dowiedz się więcej