Jak zainstalować moduł ikol w samochodzie?

Instalacja modułu ikol Go jest nieskomplikowana. Czerwony przewód zasilający (PWR) należy podłączyć do zasilania (plusa). Czarny przewód uziemiający (GND) należy podłączyć do masy pojazdu. Biały przewód zapłonu (IGN) należy podłączyć do obwodu (plusa) uruchamianego po włączeniu zapłonu.

Dokładne informacje dotyczące instalacji modułu w pojazdach można znaleźć w instrukcji obsługi dołączonej to każdego lokalizatora ikol. W razie problemów z instalacją polecamy skorzystać z usług najbliższego Autoryzowanego Instalatora ikol (kontakt do najbliższego instalatora można uzyskać pod numerem telefonu: 22 19654) lub z usług profesjonalnego mechanika samochodowego. 

Czy do działania usługi wystarczy zamontowanie modułu w samochodzie?

Oprócz montażu w pojeździe niezbędna jest także aktywacja usługi. Aby aktywować usługę należy zalogować się do Aplikacji ikol Online, wybrać opcję "Dodaj nowy lokalizator", a następnie postępować zgodnie z instrukcjami wyświetlonymi na ekranie.

Który lokalizator powinienem zamówić?

Wybór odpowiedniego lokalizatora GPS zależy od jego przeznaczenia. Czy będzie montowany w samochodzie osobowym, ciężarowym, w motocyklu, a może będzie to nadajnik GPS do quada lub samolotu? Posiadamy także przenośne lokalizatory przeznaczone do lokalizowania ludzi, zwierząt, a także przesyłek i bagaży. Wszystkie informacje dotyczące modułów oraz ich przeznaczenia znajdą Państwo w dziale System - Lokalizatory, a także na naszym blogu we wpisie "Jaki monitoring GPS wybrać?".

Jak duże są moduły ikol?

Zazwyczaj są nieco mniejsze niż telefon komórkowy.

Czy lokalizator GPS ikol można zainstalować w motocyklu lub w pojeździe ciężarowym?

Lokalizator GPS ikol można montować we wszystkich pojazdach: osobowych, ciężarowych, busach, pojazdach dostawczych, a także w motocyklach, traktorach, łodziach, quadach, samolotach itp. Posiadamy lokalizatory GPS przeznaczone do motocykli, łodzi, wózków elektrycznych czy quadów. Posiadamy także lokalizator GPS umożliwiający niezwykle prosty i szybki montaż - jest to moduł ikol OBDJeśli posiadasz jakikolwiek pojazd, który chcesz lokalizować - skontaktuj się z nami. Pomożemy w wyborze najlepszego nadajnika GPS dla Ciebie.