GPS do ciężarówki - sprawdź rozwiązania ikol

Ciężarówka na trasie

Telematyka we flotach transportowych i spedycyjnych to standard. Dzięki monitoringowi GPS możemy szybko sprawdzić lokalizację samochodów, towarów, przebyte trasy, postoje i wiele innych rzeczy. Dzięki temu mamy pewność, że pojazdy, kierowcy oraz towar są bezpieczni.

System ikol to bardzo skuteczne narzędzie do kontroli dużych flot samochodów transportowych i spedycyjnych. Nie musimy wciąż patrzeć na mapę, aby wiedzieć, co dzieje się z samochodami i kierowcami - rozbudowany system raportów i alertów pozwala na szybką kontrolę całej floty. Podłączenie lokalizatora do szyny CAN w pojeździe pozwoli sprawnie kontrolować poziom i spalanie paliwa we flocie, bez sond paliwowych i innych czujników.  Lokalizator ikol CAN daje także możliwość odczytu informacji z komputera pokładowego pojazdu - zapięte pasy, włączone światła, itd.

Oprócz tego, ikol pozwoli na:

 

Wybór usług w systemie ikol jest dowolny, więc system można dopasować do swoich potrzeb:

Sprawdź ofertę

 

 

Lokalizatory GPS do ciężarówek

 

Oprócz kontroli samochodu, ikol oferuje także monitoring naczep i towarów. Umożliwiają to dwa lokalizatory przenośne: ikol DURO oraz ikol MONDO. Moduły te wyposażone są w długo działające baterie, można więc za ich pomocą monitorować obiekty bez własnego źródła zasilania.

Dowiedz się więcej