GPS DO SAMOCHODU - DODATKOWE ZABEZPIECZENIE KAŻDEGO KIEROWCY

Niezbędny GPS do samochodu

Jeśli do tej pory GPS do samochodu kojarzył Ci się wyłącznie z monitorowaniem tras kierowców flotowych, to zaproponujemy Ci dziś trochę nowe spojrzenie na lokalizatory GPS, w które możesz wyposażyć swoje auto.

 

 

Nie musisz mieć floty kilkudziesięciu samochodów żeby korzystać z lokalizatorów GPS do samochodu. Te moduły mogą Ci służyć jako dodatkowe zabezpieczenie dla całej podróżującej rodziny, między innymi poprzez kontrolę prędkości i wysyłanie powiadomień. To powszechny rodzaj monitoringu sprawdzający się w prywatnym użytkowaniu.

 

PRAKTYCZNE ZASTOSOWANIE GPS DO SAMOCHODU

GPS do samochodu to sprawdzony i wygodny monitoring auta w przypadku młodego kierowcy jak i każdej osoby, która nim podróżuje.

Jedne z ważniejszych funkcji zapisywanych przez GPS w samochodzie to kontrola prędkości, powiadomienia, historia podróży i stan paliwa. Na podstawie tych parametrów zapisywanych przez lokalizator, możesz kontrolować styl jazdy kierowcy, który będzie musiał dostosować się do zasad ekonomicznej jazdy. 

W przypadku długiej podróży, możesz także oglądać pozycję na żywo, a alerty zostaną wysłane od razu po zdarzeniu.

 

JAKI GPS DO SAMOCHODU WARTO WYBRAĆ?

2 uniwersalne moduły, które zarejestrują każdy ruch samochodem to IKOL GO oraz IKOL CAN.

To urządzenia niewielkich rozmiarów, które sam możesz zamontować w pojeździe. GPS do samochodu wybierasz w zależności od parametrów, które chcesz monitorować. Rezultaty możesz oglądać i analizować po zalogowaniu się do systemu IKOL i tutaj możesz też zarządzać lokalizatorami według potrzeb, lub na bezpłatnej aplikacji IKOL TRACKER.

 

W JAKICH SYTUACJACH PRZYDA CI SIĘ GPS DO SAMOCHODU?

Jeśli zdarzy Ci się pożyczyć auto bliskim, będziesz wiedział o wszystkich przekroczonych prędkościach i wybranych trasach. W systemie IKOL możesz wygenerować dodatkowo raport prędkości, który pokaże średnią prędkość i przekroczone prędkości.

Chcesz wiedzieć ile samochód spalił paliwa podczas konkretnej podróży? Zużycie paliwa możesz porównać ze swoimi przebytymi kilometrami, aby wiedzieć, na ile ekonomiczna była jazda innego kierowcy. Do kontroli poziomu i stanu paliwa służy moduł IKOL CAN, który precyzyjnie kontroluje każdy spadek paliwa.

 

Kiedy podczas podróży przytrafi Ci się awaria, Twoi bliscy szybko Cię zlokalizują, a GPS sam wyśle powiadomienie natychmiast po zaistniałym zdarzeniu takim jak: alert niskiego napięcia głównego zasilania – kiedy rozładowuje się akumulator lub alert odłączenia głównego zasilania – w przypadku, kiedy ktoś odłączy lokalizator od akumulatora, czyli jego źródła zasilania.

 

linia produkcyjna

 

BEZPIECZEŃSTWO POJAZDU I KAŻDEJ PODRÓŻY

GPS do samochodu to moduł, który ma wiele zalet i przyda się każdemu kierowcy, niezależnie od sposobu użytkowania auta. Jeśli chcesz mieć swoje auto zawsze na oku i uniknąć kradzieży samochodu, skorzystaj z monitoringu pojazdów właśnie za pomocą GPS lokalizatora. Pomoże Ci w tym alert zagłuszania – informujący o nieautoryzowanym użyciu pojazdu.

Kolejny przydatne powiadomienie to alert braku prawidłowej pozycji GPS. To informacja o tym, że samochód może się znajdować w garażu podziemnym, mogło dojść do kradzieży lub pojazd wyjechał poza obszar objęty monitoringiem, np. poza granicę Polski.

Pamiętaj, że to Ty ustalasz czas, po którym lokalizator nie wyśle prawidłowej pozycji GPS. Może to być 45 min lub więcej.

 

LOKALIZATOR GPS ZNAJDZIE TWÓJ SAMOCHÓD

Takie rzeczy możliwe tylko z lokalizatorem GPS. Nowe technologie zapewniają szybką lokalizację samochodu. Wielu kierowców parkując na dużym parkingu, szybko zapomina gdzie zaparkowało samochód. Wtedy przydaje się nadajnik do samochodu, który wskaże właściwą lokalizację, widoczną na aplikacji IKOL TRACKER.

 

GPS to urządzenia stworzone z myślą o wymagającym kierowcy, który chce widzieć i wiedzieć więcej. Zmierzając do celu, możesz jednocześnie chronić pojazd, kontrolować kierowcę i mieć spokojną głowę. Wszystkie lokalizatory GPS IKOL znajdziesz tutaj.