HISTORIA PRZEJAZDÓW – ANALIZA PODRÓŻY Z LOKALIZATOREM GPS

Monitoring GPS zaczyna się od historii przejazdów

Masz ochotę na podróż w czasie, aby sprawdzić archiwalne trasy? Ułóż plan abonamentowy tak, abyś mógł ustawić datę nawet do 12 miesięcy wstecz i zobaczyć na mapie kawałek swojej historii. Sprawdźmy, jak szczegółowo można przyjrzeć się historii przejazdów z lokalizatorami IKOL.

 

Dla śledzenia lokalizacji pojazdów na mapie, historia stanowi jedną z najważniejszą z funkcji. Aby sprawdzić jakikolwiek parametr związany z użytkowaniem pojazdów, należy najpierw wybrać właściwy przedział czasowy. W IKOL, w zależności od wybranej opcji możesz sprawdzić historię od 3 do 12 miesięcy wstecz.

 

linia produkcyjna

 

Jak przechowywana jest historia?

Wybrany moduł do lokalizacji GPS, który zamontowany jest w pojeździe, zbiera współrzędne geograficzne od satelitów, a następnie przechowuje je w swojej pamięci i przesyła do serwerów IKOL. Dzięki temu, masz dostęp do historii z każdego urządzenia, który ma połączenie z internetem. Wszelkie informacje znajdziesz na stronie www.system.ikol.pl lub za pomocą mobilnej wersji tej aplikacji, czyli IKOL TRACKER, którą za darmo możesz pobrać tutaj 

 

Co daje historia przejazdów?

Analizując archiwalne trasy dokładnie widzisz, jak pojazd poruszał się na mapie, z jaką prędkością w danym miejscu i gdzie dokładnie były postoje. Wiele osób lubi śledzić pojazd w czasie rzeczywistym, ale historia przejazdu to już 30 minut wstecz, więc nie trzeba cofać się do odległych dat, żeby prześledzić sposób użytkowania pojazdu. Wybierając archiwalne daty podróży, możesz także generować raporty z podróży oraz analizować weekendowe przejazdy. 

 

linia produkcyjna

 

Monitoring GPS na terenie Unii Europejskiej, Szwajcarii i Norwegii

Przegląd tras możliwy jest nie tylko na terenie kraju, ale także podczas zagranicznych podróży. Plan abonamentowy UE plus daje Ci możliwość oglądania pozycji na żywo na terenie państw Unii Europejskiej oraz historię tych podróży i postojów na mapie w wygodnej, graficznej wersji. 

 

Sprawdź i dopasuj do siebie plan abonamentowy IKOL.