Ile kosztuje lokalizator GPS do pojazdu? Sprawdź!

Lokalizatory GPS ikol do samochodu

Ile kosztuje lokalizator do auta, a ile do motocykla? - to bardzo częste pytania, jakie są zadawane przez osoby zainteresowane kupnem modułu do monitoringu GPS. Postanowiliśmy rozwiać te wątpliwości i stworzyliśmy krótki przewodnik po lokalizatorach i ich cenach. 

 

Lokalizator ikol GO - 390 zł netto
Jest to podstawowy lokalizator GPS pojazdów, który umożliwia śledzenie aktualnej pozycji i sprawdzenie przebytych tras pojazdów. Sprawdzi się świetnie zarówno w samochodach flotowych, jak i w prywatnych. 

Sprawdź

 

 

Lokalizator ikol GO

 

Lokalizator ikol OBD - 490 zł netto.
Ten moduł charakteryzuje się niezwykłą prostotą montażu - wystarczy podpiąć go do gniazda diagnostycznego w samochodzie.  Do każdego lokalizatora dołączony jest przedłużacz OBD, który zwiększa wygodę użytkownika, lub chroni moduł, jeżeli gniazdo OBD jest blisko nóg kierowcy.
 

Sprawdź

 

 

Lokalizator ikol OBD

 

Lokalizator ikol CAN - 590 zł netto.
Lokalizator ikol CAN umożliwia oczytywanie danych z szyny CAN w pojeździe i pozwala na bardzo precyzyjną kontrolę paliwa. Dzięki niemu nie trzeba instalować w pojeździe sond paliwowych i innych czujników. Oprócz tego można sprawdzić, m.in., takie informacje jak: zapięte pasy, otwarte drzwi, przebieg pojazdu, temperatura silnika, czy włączone światła. 

Sprawdź

 

 

Lokalizator ikol CAN

 

Lokalizator ikol MOTO - 490 zł netto.
Moduł ikol MOTO pozwala na śledzenie pozycji i sprawdzanie tras przejazdów motocykli, skuterów, quadów oraz łodzi i motorówek. Jest niewielki, wodoodporny i wymaga niewielkiego poboru natężenia prądu. Posiada zapasową baterię, która działa do 7 dni. 

Sprawdź

 

 

Lokalizator ikol MOTO

 

Nie masz pewności, który lokalizator wybrać? Przyda Ci się nasza ściąga:

Lokalizatory GPS ikol

Sprawdź ofertę