Ile kosztuje lokalizator GPS? Zobaczcie sami!

Koszty lokalizatora GPS

Szukasz lokalizatora GPS do swojego pojazdu, a może potrzebujesz modułu przenośnego, który pomoże Ci monitorować inne obiekty? Na pewno też zastanawiasz się, jaki jest koszt takiego urządzenia. Stworzyliśmy więc krótki przewodnik po lokalizatorach GPS ikol.

 

Lokalizator ikol GO - 390 zł netto
To podstawowy lokalizator GPS pojazdów, umożliwiający sprawdzanie i monitorowanie aktualnej pozycji i przebytych tras pojazdów. Sprawdzi się świetnie zarówno w samochodach flotowych, jak i w prywatnych, w samochodach osobowych, ciężarowych, maszynach rolniczych, czy budowlanych.

Sprawdź

 

 

Lokalizator ikol GO

 

Lokalizator ikol OBD - 490 zł netto.
Ten moduł charakteryzuje się niezwykłą prostotą montażu - wystarczy podpiąć go do gniazda diagnostycznego w samochodzie i gotowe!  W zestawie znajduje się jeszcze przedłużacz OBD, który zwiększa wygodę użytkownika, lub chroni moduł, jeżeli gniazdo OBD jest blisko nóg kierowcy.
 

Sprawdź

 

 

Lokalizator ikol OBD

 

Lokalizator ikol CAN - 590 zł netto.
Lokalizator ikol CAN umożliwia oczytywanie danych z szyny CAN w pojeździe i pozwala na bardzo precyzyjną kontrolę paliwa, dzięki niemu nie trzeba instalować więc kosztownych i łatwych do oszukania sond paliwowych. Dodatkowo, pozwala na sprawdzenie takich informacji, jak: zapięte pasy, otwarte drzwi, przebieg pojazdu, temperatura silnika, czy włączone światła itp.

Sprawdź

 

 

Lokalizator ikol CAN

 

Lokalizator ikol MOTO - 490 zł netto.
Moduł ikol MOTO to moduł przeznaczony specjalnie do motocykli, skuterów, quadów oraz łodzi i motorówek. Jest niewielki, wodoodporny i nie wymaga dużego natężenia prądu. Posiada zapasową baterię, która działa do 7 dni. 

Sprawdź

 

 

Lokalizator ikol MOTO

 

Lokalizator ikol MONDO - 490 zł netto
Moduł ikol Mondo to przenośny lokalizator GPS, który posiada własne zasilanie i magnesy mocujące. Jego bateria wytrzymuje do 3 lat. Lokalizator posiada czujnik światła, dzięki któremu zostaniemy powiadomieni o odpięciu urządzenia od zamocowanej powierzchni. Świetnie sprawdzi się jako lokalizator narzędzi budowlanych, rolniczych, ogrodowych, kosiarek, kontenerów, naczep, bankomatów, biletomatów, automatów z jedzeniem itp.

 

 

 

Lokalizator ikol MONDO

 

Lokalizator ikol DURO - 890 zł netto
Moduł ikol DURO umożliwia lokalizację i monitoring GPS przesyłek, pojazdów, kontenerów, urządzeń, maszyn, samolotów, łodzi i wielu innych urządzeń, które nie posiadają własnego źródła zasilania. Bateria w module wytrzumuje do 2 lat bez ładowania.

 

Sprawdź

 

 

ikol DURO

 

 

 

Nie wiesz, który lokalizator wybrać? Sprawdź naszą ofertę:

Sprawdź ofertę