Jak śledzić trasę samolotu?

W dzisiejszych czasach podróże samolotem stały się bardzo popularną formą podróżowania. I nie bez powodu – bezpieczeństwo (nawet pomimo ataków terrorystycznych prawdopodobieństwo katastrofy samolotowej jest minimalne – a dokładniej 1:29 milionów), szybkość i komfort podróży, a także coraz niższe ceny biletów. To wszystko sprawia, że na podróż w przestworzach decyduje się coraz więcej osób. Dla jednych jest to całkowicie normalnych środek transportu, do którego się już przyzwyczaili i nie robi na nich żadnego wrażenia. Dla innych zaś podróż samolotem to duże wydarzenie wiążące się z ekscytacją, a także lekką obawą.

Jak śledzić trasę podróży samolotu?

Dla wszystkich entuzjastów podróży samolotem mamy ciekawostkę. Czy wiecie, że dzięki Aplikacji ikol X możecie śledzić i zapisać trasę podróży Waszego samolotu? Od razu Was uspokoimy – aplikacja w żaden sposób nie wpływa na bezpieczeństwo związane z lotem samolotu. Wystarczy mieć włączoną opcję namierzania lokalizacji w swoim telefonie – dzięki temu Aplikacja ikol X zapisze dokładną trasę podróży. Gdy tylko ponownie połączysz się z siecią, trasa przelotu będzie znajdowała się na mapie ikol X (należy mieć wykupioną funkcję „Historia”).

Podróż do Madrytu? Proszę bardzo!

Poniżej przedstawiamy trasę podróży Warszawa – Madryt zapisaną dzięki Aplikacji ikol X. Co ciekawe, jest ona dokładnie taka sama, jak trasy przelotów dostępne na stronach internetowych (my sprawdzaliśmy tę trasę na flightaware.com). Jednak dzięki ikol X zachowujesz trasę przelotu na swoim koncie – wraz dokładną datą, godziną, a także…wysokością samolotu n.p.m.!

Trasa podróży samolotu zapisana przez ikol X

Trasa podróży samolotem Warszawa - Madryt zapisana dzięki Aplikacji ikol X

 

Trasa podróży samolotu ze strony flightaware.com

Trasa lotu LO434 zapisana na stronie flightaware.com

 

Raport wysokości n.p.m. z Aplikacji ikol X

Raport wysokości n.p.m. zapisany podczas lotu samolotem

 

Wybierasz się na długo planowany urlop? A może na spontaniczny wypad ze znajomymi? Zapamiętaj go bardzo dobrze dzięki Aplikacji ikol X! Każde miejsce, które odwiedzisz, każda trasa i każde spontaniczne wydarzenie zostanie zapamiętane w historii Twojego konta. W każdej chwili będziesz mógł sprawdzić, gdzie byłeś wczoraj, tydzień temu, a nawet rok wcześniej.

Masz własny samolot i chcesz go lokalizować?

GPS do samolotu od ikol

Aby w pełni wykorzystać możliwości, jakie daje system ikol, zapoznaj się z naszymi modułami. W odróżnieniu od Aplikacji ikol X, moduły ikol to urządzenia montowane w samolotach na stałe, które przesyłają swoją aktualną pozycję nawet co 1 minutę - nawet podczas lotu. Dzięki lokalizacji GPS w samolocie będziesz mógł sprawdzać, jak wyglądały Twoje trasy przelotów, a także dowiesz się, gdzie aktualnie jest Twój samolot gdy pożyczasz go innej osobie.

Raporty z podróży, raport wysokości n.p.m., pomoc w przypadku kradzieży, a także przejrzysta mapa prezentująca szczegóły podróży - dzięki rozbudowanym funkcjom systemu ikol Twój samolot będzie bezpieczny, a Twoje umiejętności pilotowania będą coraz lepsze.

Lokalizacja telefonu dzięki aplikacji ikol X

Już teraz wypróbuj Aplikację ikol X. Całkowicie za darmo!

Aplikacja do lokalizowania telefonu

Aplikacja ikol X umożliwia zapisywanie trasy przebytej przez Twój telefon. Ale to nie jedyna jej funkcjonalność. Ikol X to bardzo rozbudowany lokalizator telefonu. Dzięki niemu możesz sprawdzać, gdzie są Twoi bliscy. W jaki sposób? Instalując naszą aplikację na dowolnym telefonie z systemem Android zamieniasz go w przenośny lokalizator GPS. Od tej chwili możesz sprawdzać aktualne położenie konkretnej osoby przez internet. Wystarczy zalogować się na stronie system.ikol.pl i to wszystko! Masz dostęp do mapy i aktualnej pozycji osób, którym zainstalowałeś aplikację na telefonie.

Jeśli nadal nie jesteś pewien, jak namierzyć telefon żony, męża, dziewczyny czy znajomych, to zachęcamy do kontaktu. Nasze Biuro Obsługi Klienta czeka na Twoją wiadomość na czacie, mailowo (bok@ikol.pl) lub telefonicznie (22 196 54).

Namierzanie telefonu, lokalizacja telefonu nigdy nie były tak proste! Za darmo namierz telefon dzięki aplikacji ikol X. Dowiedz się więcej na temat aplikacji tutaj.

Kategoria: