Jak sprawdzić koszt paliwa spalonego na danym odcinku?

Stacja benzynowa

Zastanawiasz się, jak szybko oszacować koszty paliwa spalanego na danym odcinku, np. z domu do pracy? A może chcesz szybko sprawdzić, jaka jest średnia cena paliw w Polsce? Masz monitoring GPS ikol? Problem rozwiązany!

 

 

 • Dzięki monitoringowi GPS łatwiej kontrolować flotę samochodów ciężarowych.
  Monitoring GPS w firmach transportowych i spedycyjnych to dzisiaj standard. Zarządzający flotą pojazdów może szybko sprawdzić lokalizację samochodów, przebyte trasy, postoje i wiele innych rzeczy. Dzięki lokalizatorom GPS ikol można również monitorować samochody ciężarowe. Rozbudowany system raportów i alertów pozwala na szybką kontrolę całej floty bez ciągłego patrzenia na mapę. Dowolny wybór funkcji pozwoli na skonfigurowanie systemu w taki sposób, aby był jak najbardziej zgodny z naszymi potrzebami.

Dowiedz się więcej

 

 

 • Aplikacja ikol X zapewni bezpieczeństwo uczniowi.
  Dzięki aplikacji ikol X można zmienić telefon w lokalizator. To świetne rozwiązanie dla rodziców, którzy martwią się o dziecko, gdy przebywa ono poza domem. Dzięki ikol X można: sprawdzić pozycję dziecka, odzyskać zgubiony lub skradziony telefon, ustawić obszar, którego w danych godzinach dziecko nie powinno przekraczać. O wszystkich ważnych zdarzeniach można być poinformowanym za pomocą SMS lub maila.

Dowiedz się więcej

 

 

 • Cysterny mają być obowiązkowo objęte monitoringiem GPS.
  Według projektu rządowej ustawy, cysterny przewożące paliwo mają być objęte obowiązkowym monitoringiem GPS. Ma to pomóc w uszczelnieniu systemu podatkowego w Polsce i być sposobem na nieuczciwych przedsiębiorców. Według zapowiedzi zapewni to także wzrost wpływów z podatku VAT. Trwają również prace nad ustawą, która wprowadziłaby obowiązkowy monitoring wszystkich samochodów przewożących alkohol i tytoń (także w tranzycie).

Dowiedz się więcej

 

 

 • W ikol można sprawdzić średnie ceny paliw w Polsce.
  W systemie ikol można łatwo sprawdzić średnie ceny paliw Benzyna 95 oraz Diesel na stacjach benzynowych w Polsce. Wystarczy zalogować się w systemie ikol i sprawdzić wykres z cenami w panelu użytkownika:
   

Wykres cen paliw
 

Dowiedz się więcej

 

 

 • W systemie ikol można łatwo oszacować koszt spalonego paliwa na danym odcinku.
  W systemie ikol można oszacować koszt zużytego paliwa podczas każdej z podróży. Dzięki temu można łatwo sprawdzić ile kosztuje paliwo spalane na wybranej trasie, np. z domu do pracy. Każdy użytkownik lokalizatora ikol GO, MOTO, OBD lub CAN, w raporcie z naniesioną podróżą, może sprawdzić szacowany koszt spalonego paliwa na danym odcinku.

Dowiedz się więcej