JAKI MASZ PLAN NA ABONAMENT GPS?

wybierz plan abonamentowy na miarę Twoich potrzeb

Tak jak opłacasz abonament za telefon, który jest niezbędnym narzędziem pracy, tak płacisz za plan abonamentowy GPS, z tą różnicą że GPS IKOL jest tańszy, a komunikacja dotyczy nie jednego, a dwóch urządzeń. Plan abonamentowy GPS IKOL daje możliwość korzystania z platformy online i aplikacje mobilnej.

 

System monitoringu pojazdów GPS IKOL daje do wyboru plany abonamentowe, które zdefiniują Twój sposób zarządzania flotą. Plan abonamentowy płaci się za każdy lokalizator GPS zamontowany w pojeździe, ale wystarczy jedno konto, aby móc monitorować niezliczoną ilość różnych lokalizatorów.

 

PLATFORMA IKOL SYSTEM – KOMUNIKACJA W KAŻDYM CALU

Wszystkie dane dotyczące lokalizatorów, w tym ustawienia, raporty, zmiany jak i możliwość stałego monitorowania, znajdziesz na platformie IKOL SYSTEM. Już po zalogowaniu do sytemu otrzymujesz poglądowy obraz sytuacji. Widzisz ile lokalizatorów jest w Twoim systemie, ile z nich jest w ruchu, spoczynku, ile odbywa postój, a z którym nie ma w ogóle kontaktu.

 

IKOL TRACKER – MOBILNA WERSJA SYSTEMU

Darmowa aplikacja IKOL TRACKER, jest mobilną wersją systemu i pozwala na bieżące kontrolowanie w każdym terenie z dostępem do internetu. W IKOL TRACKER szybko sprawdzisz pozycję wszystkich lokalizatorów oraz ich trasy, zobaczysz z jaką prędkością porusza się samochód, a w razie potrzeby zdalnie odłączysz rozrusznik. Mobilne zarządzanie daje Ci ochronę i wiedzę w zasięgu ręki.

 

 

 

PODPISANIE UMOWY – SZYBKIE FORMALNOŚCI

W IKOL umowę podpisujesz w formie elektronicznej, poprzez dodanie lokalizatora i zalogowanie się do systemu IKOL na ww.system.ikol.pl Umowa obowiązuje od dnia, w którym został dodany lokalizator. Na platformie IKOL wybierasz formę prawną umowy oraz dodajesz plan abonamentowy.

 

Usługa podstawowa IKOL to możliwość oglądania pozycji 24h/dobę. Logujesz się na platformie IKOL i oglądasz wszystkie zamontowane lokalizatory w pojazdach. Każdy plan abonamentowy możesz rozszerzyć o dodatkowe funkcje, które znajdziesz tutaj.

 

 

Usługa podstawowa plus, to wzbogacona wersja podstawowego planu, gdzie do pozycji pojazdu na żywo, otrzymujesz jeszcze historię przejazdów do 3 miesięcy wstecz. Widzisz historię podróży, postojów i pozycji pojazdu na mapie. W ten sposób kontrolujesz użytkowanie pojazdu i odwiedzane miejsca.

 

 

POMOC TECHNICZNA IKOL

Pracując z tak wieloma danymi czasem potrzebujesz wsparcia technicznego. Funkcjonowanie każdej firmy opiera się na współpracy z innymi działami, dlatego IKOL zapewnia support online, który będzie rozwiązywał napotkane problemy związane z działaniem platformy, aplikacji mobilnych i lokalizatorów.

 

Listę wszystkich planów znajdziesz tutaj

 

 

Każdego dnia z GPS monitoringu IKOL korzystają firmy, które usprawniają procesy logistyczne w małych i dużych flotach. Dzięki IKOL floty monitorują koszty i rosną w siłę. Masz pytania?

Zadzwoń do nas 22 19654