JAKI MASZ PLAN NA ABONAMENT GPS?

wybierz plan abonamentowy na miarę Twoich potrzeb

Tak jak opłacasz abonament za telefon, który jest niezbędnym narzędziem pracy, tak płacisz za plan abonamentowy GPS, tylko z tą różnicą że GPS IKOL jest tańszy, a komunikacja dotyczy nie jednego, a dwóch urządzeń. Plan abonamentowy GPS IKOL daje możliwość korzystania z platformy online i aplikacje mobilnej.

 

System monitoringu pojazdów GPS IKOL daje do wyboru plany abonamentowe, które zdefiniują Twój sposób zarządzania flotą. Plan abonamentowy płaci się za każdy lokalizator GPS zamontowany w pojeździe, ale wystarczy jedno konto, aby móc monitorować niezliczoną ilość różnych lokalizatorów.

 

PLATFORMA IKOL SYSTEM – KOMUNIKACJA W KAŻDYM CALU

Wszystkie dane dotyczące lokalizatorów, w tym ustawienia, raporty, zmiany jak i możliwość stałego monitorowania, znajdziesz na platformie IKOL SYSTEM. Już po zalogowaniu do sytemu otrzymujesz poglądowy obraz sytuacji. Widzisz ile lokalizatorów jest w Twoim systemie, ile z nich jest w ruchu, spoczynku, ile odbywa postój, a z którym nie ma w ogóle kontaktu.

 

IKOL TRACKER – MOBILNA WERSJA SYSTEMU

Darmowa aplikacja IKOL TRACKER, jest mobilną wersją systemu i pozwala na bieżące kontrolowanie w każdym terenie z dostępem do internetu. W IKOL TRACKER szybko sprawdzisz pozycję wszystkich lokalizatorów oraz ich trasy, zobaczysz z jaką prędkością porusza się samochód, a w razie potrzeby zdalnie odłączysz rozrusznik. Mobilne zarządzanie daje Ci ochronę i wiedzę w zasięgu ręki.

 

 

 

PODPISANIE UMOWY – SZYBKIE FORMALNOŚCI

W IKOL umowę podpisujesz w formie elektronicznej, poprzez dodanie lokalizatora i zalogowanie się do systemu IKOL na ww.system.ikol.pl Umowa obowiązuje od dnia, w którym został dodany lokalizator. Na platformie IKOL wybierasz formę prawną umowy oraz dodajesz plan abonamentowy.

 

Usługa podstawowa IKOL to możliwość oglądania pozycji 24h/dobę. Logujesz się na platformie IKOL i oglądasz wszystkie zamontowane lokalizatory w pojazdach. Każdy plan abonamentowy możesz rozszerzyć o dodatkowe funkcje, które znajdziesz tutaj.

 

 

Usługa podstawowa plus, to wzbogacona wersja podstawowego planu, gdzie do pozycji pojazdu na żywo, otrzymujesz jeszcze historię przejazdów do 3 miesięcy wstecz. Widzisz historię podróży, postojów i pozycji pojazdu na mapie. W ten sposób kontrolujesz użytkowanie pojazdu i odwiedzane miejsca.

 

 

POMOC TECHNICZNA IKOL

Pracując z tak wieloma danymi czasem potrzebujesz wsparcia technicznego. Funkcjonowanie każdej firmy opiera się na współpracy z innymi działami, dlatego IKOL zapewnia support online, który będzie rozwiązywał napotkane problemy związane z działaniem platformy, aplikacji mobilnych i lokalizatorów.

 

Listę wszystkich planów znajdziesz tutaj

 

 

Każdego dnia z GPS monitoringu IKOL korzystają firmy, które usprawniają procesy logistyczne w małych i dużych flotach. Dzięki IKOL floty monitorują koszty i rosną w siłę. Masz pytania?

Zadzwoń do nas 22 19654