Kolejne letnie nowości w ikol

Przegląd samochodu

Lato, czas urlopów i wyjazdów, relaksu... Ale u nas nikt nie odpoczywa, wprowadzamy na bieżąco kolejne udogodnienia dla naszych Użytkowników. Co nowego tym razem? Szczegóły poniżej.

 

 

Szybka zmiana parametrów eksploatacyjnych pojazdu.
Posiadacze usługi Eksploatacja pojazdu otrzymują powiadomienia informujące o:

  • zbliżającym się terminie ważności ubezpieczenia,
  • zbliżającym się terminie ważności przeglądu technicznego,
  • zbliżającym się terminie ważności przeglądu eksploatacyjnego (na podstawie daty lub przejechanych kilometrów).

Jeśli, przykładowo, Klient, którego pojazd powinien mieć przegląd serwisowy pojazdu wykonywany co 20000 km lub co roku, dostanie powiadomienie, jeśli pojazdowi pozostanie mniej niż 3000km, 1000km lub 100km do przebiegu, w którym powinien nastąpić przegląd.

Teraz do każdego powiadomienia dołączony będzie link prowadzący do formularza umożliwiającego błyskawiczną (bez konieczności logowania w systemie telematycznym) zmianę parametrów przy których ma nastąpić kolejny przegląd:

Link szybkiej zmiany parametrów eksploatacji

Integracja z platformą transportową FireTMS.

Platforma transportowa FireTMS jest narzędziem wykorzystywanym przez firmy z sektora TSL. Systemy informatyczne ikol i FireTMS zostały ze sobą zintegrowane, więc od teraz każdy klient ikol może korzystać z usług FireTMS i udostępnić lokalizację swoich pojazdów do tego systemu.

  • Po stronie ikol konieczne jest jedynie posiadanie aktywnej usługi API oraz skonfigurowanie nowego użytkownika posiadającego uprawnienia API oraz pozycji na mapie do udostępnianych pojazdów.
  • Po stronie platformy FireTMS należy wybrać system ikol jako dostawcę usług telematycznych oraz postępować zgodnie z kreatorem intergracji.

 

Jeśli chcecie być na bieżąco z naszymi nowościami,
zaglądajcie do zakładki naszego bloga

Nowości