Kontrola nad lokalizatorami w Twojej kieszeni

Smartfon w kieszeni

Aplikacje mobilne bardzo ułatwiają codzienność: możemy komunikować się z innymi, sprawdzać szybko wiadomości w telefonie, robić przelewy, kupować różne rzeczy, przesyłać zdjęcia, czy filmiki. Jednak to nie wszystko - aplikacje są także często częścią systemów telematycznych. W systemie ikol jedną z takich aplikacji jest ikol Tracker.

 

Aplikacja ikol Tracker powstała z myślą o szybkim i wygodnym sprawdzeniu pozycji lokalizatorów użytkownika ikol. Wystarczy tylko kilka ruchów na ekranie smartfona, czy tableta, aby sprawdzić pozycję naszych lokalizatorów GPS. Nie trzeba się więc logować do Aplikacji ikol Online, ponieważ wszystkie ważniejsze informacje możemy odczytać z poziomu telefonu:
 

Informacje ikol Tracker
 

Co można w aplikacji ikol Tracker?

  • Sprawdzić swoją odległość od lokalizatora.
  • Sprawdzić wszystkie pokonane trasy i miejsca postojów.
  • Sprawdzić prędkość, stan satelit i akumulatora/baterii.
  • Wysłać innym link ze swoją pozycją przez maila, SMS, Messengera, WhatsAppa i inne komunikatory.

To duże ułatwienie dla osób zarządzających dużą flotą, posiadaczy lokalizatorów prywatnych w samochodach i motocyklach, osób, które śledzą dzięki ikol pozycję swojego dziecka, osoby starszej, czy pupila.

W aplikacji nie generujemy raportów, nie konfigurujemy lokalizatorów, czy nie zmieniamy uprawnień - do tych zadań służy Aplikacja ikol Online.

 

 

Aplikacja ikol Tracker jest do pobrania za darmo:

App store      Google play