Korzyści z monitoringu GPS motocykla

Monitoring GPS motocykla

Powoli opuszcza nękająca nas fala mrozów. Z każdym dniem będzie robiło się coraz cieplej. Wiosna to początek sezonu motocyklowego, więc niedługo na pewno na drogach pojawią się jednoślady. Sprawdziliśmy, jakie korzyści może mieć motocyklista z monitoringu GPS w swoim pojeździe.  

 

Lokalizator ikol MOTO to urządzenie przeznaczone do monitorowania motocykli, skuterów, quadów, a także łodzi. Moduł jest niewielki, więc można go zamontować w nawet w najmniejszym jednośladzie, jest wodoodporny i ma minimalny wpływ na zużycie lokalizatora.

Lokalizator ikol MOTO pozwoli:

  • w każdej chwili sprawdzić, gdzie znajduje się jego pojazd,
  • sprawdzić, jakie użytkownik osiąga prędkości,
  • sprawdzić historię wszystkich postojów i przejazdów,
  • zaznaczyć ważne miejsca na mapie,
  • wybrać dowolne funkcje dodatkowe - użytkownik sam decyduje, co jest mu potrzebne,
  • otrzymywać powiadomienia o nieoczekiwanych sytuacjach dzięki alertom monitoringu GPS (np.przekorczenie prędkości, odholowanie motocykla, wyjazd poza wyznaczony obszar).

 

ikol MOTO

 

Dla osób, które swoimi motocyklowimi podróżami dzielą się z innymi poprzez bloga, lub stronę, bardzo przydatnym  narzędziem będą widgety, na których mogą pokazać swoją aktualną pozycję oraz pokonaną trasę:

 

 

To także duże udogodnienie dla bliskich, którzy martwią się o motocyklistę. W każdej chwili, przez przeglądarkę internetową lub za pomocą telefonu, mogą sprawdzić, gdzie znajduje się motocyklista, czy porusza się bezpiecznie i nie przekracza dozwolonej prędkości. 

Sprawdź