Zastanawiasz się, co możesz zyskać dzięki lokalizacji GPS? Przeczytaj, co oferujemy i przekonaj się, że jest to najlepsza oferta na rynku! 

Cena 15,99

Lokalizator ikol kosztuje jedynie 15,99 złotych miesięcznie w abonamencie. To najtańsza usługa lokalizowania pojazdów na polskim rynku.
 

Bez zobowiązań
Możesz w dowolnej chwili zrezygnować z lokalizatora GPS bez żadnych konsekwencji.
 

Kontrola zużycia paliwa
Oferujemy monitoring zużycia paliwa dzięki pełnej integracji z komputerem pokładowym poprzez magistralę CAN. Poziom paliwa, spalanie, tankowania oraz powiadomienia o kradzieży paliwa. Wszystko w jednym miejscu - klarowne informacje, praktyczne raporty. Nic Ci już nie umknie.
 

Lokalizacja pojazdów Online
Informacje o monitorowanym pojeździe są dostępne z dowolnego urządzenia podłączonego do Internetu poprzez Aplikację ikol Online.
 

Dostosowanie do klienta
Wybierasz i płacisz tylko za te funkcje, których potrzebujesz. W dowolnej chwili możesz dodać nowe funkcjonalności lub z nich zrezygnować. Bez żadnych konsekwencji.
 

Podróże prywatne/służbowe
Kontroluj przejazdy Twoich pracowników. Twój lokalizator GPS, dzięki przeznaczonym do tego narzędziom jest w stanie przeanalizować przejazdy pracowników i wysłać Ci raport o ich użytkowaniu pojazdu.
 

Raporty
Raporty dają Ci pełen wachlarz do kontroli i analizy przejazdów. Raporty możesz generować w każdej chwili przez stronę internetową, lub zlecić ich wysyłanie na Twoją skrzynkę email w wybranym przez Ciebie czasie.
 

Alerty
Alerty lokalizatora to specjalne powiadomienia informujące min. o uruchomieniu pojazdu, przekroczeniach prędkości, przekroczeniach granicy obszarów itd. Alerty możesz otrzymywać SMSem lub emailem.
 

Wersja mobilna
Dostęp do Aplikacji ikol Online możliwy jest przez urządzenia mobilne. W każdej chwili, nawet na urlopie, możesz sprawdzić, gdzie są Twoi pracownicy.
 

Doświadczenie
Posiadamy wieloletnie doświadczenie w branży lokalizacji GPS. Każdy klient jest u nas traktowany priorytetowo, żaden problem klienta nie pozostaje bez naszej odpowiedzi i reakcji.
 

Brak konieczności instalacji oprogramowania
Prosty i szybki dostęp do informacji o pojeździe bez dodatkowego oprogramowania.
 

Bezpieczeństwo pojazdów
Ochrona Centrum Operacyjnego 24h/dobę, przeznaczonego do odzyskiwania skradzionych pojazdów.