Łatwo sprawdzisz swoją odległość od lokalizatora

Monitoring GPS w telefonie

W dzisiejszym wpisie znajdziecie ciekawostki dotyczące m.in. możliwości naszego systemu, informacji, które można odczytać w aplikacji ikol Tracker, czy tego, jak można wykorzystać monitoring GPS, kiedy posiada się...pasiekę. Zapraszamy do wpisu.

 

 

 • Bardzo łatwo można sprawdzić, z jaką prędkością poruszają się lokalizatory.
  Aplikacja ikol Tracker umożliwia sprawdzenie, z jaką prędkością porusza się dany lokalizator. Nie trzeba logować się w systemie ikol, żeby to sprawdzić - wystarczy smartfon lub inne urządzenie przenośne z systemem Android. Z listy wybieramy interesujący nas lokalizator - wyświetlą się wszystkie informacje na jego temat.

Przeczytaj więcej

 

 

 • Możesz skopiować ustawienia alertów do kilku lokalizatorów.
  W systemie ikol można skopiować ustawienia alertów do wielu lokalizatorów. To bardzo pomocne jeśli Użytkownik chce ustawić ten sam alert dla kilku lokalizatorów, np. we flocie pojazdów firmowych. W panelu konfiguracji alertu dostępna jest teraz zakładka "Kopiowanie ustawień alertu", w której zaznacza się lokalizatory, do których zostanie skopiowany dany alert. 

Przeczytaj więcej

 

 

 • W jednym raporcie można sprawdzić wszystkie zdarzenia lokalizatora.
  Raport zdarzeń lokalizatora w bardzo przejrzysty sposób prezentuje chronologicznie wszystko to, co działo się z wybranym lokalizatorem. Informacje, które odczytamy z raportu zależą od tego, jakie funkcje dodatkowe mamy uruchomione, mogą to być np. uruchomienia silnika, gwałtowne hamowanie, wyjście z obszaru, przekroczenie prędkości, zbyt długi postój... Do każdego wydarzenia przypisane jest jego miejsce wraz ze współrzędnymi geograficznymi. 

Przeczytaj więcej

 

 

Raport zdarzeń lokalizatora

 

 • Pszczoły są bardzo ważne dla ludzi - można je kontrolować za pomocą monitoringu GPS.
  Pszczoły są odpowiedzialne za zapylanie 2/3 roślin, które spożywamy. Bez pszczół nie będzie pomidorów, cukinii, jabłek, orzechów, wiśni, czereśni, a także oleju rzepakowego i wielu innych warzyw i owoców, które stanowią nasze codzienne wyżywienie. Co bym nam zostało? Rośliny wiatropylne, takie jak zboża, ale niektórzy naukowcy twierdzą, że byłoby to o wiele za mało, by wykarmić ludzkość. Pszczoły giną przez chemiczne środki ochrony roślin, a także często przez kradzieże uli i niszczenie ich. Dlatego należy ograniczyć nawożenie roślin pestycydami, a także zaopatrzyć ule w monitoring GPS, który pozwoli właścicielowi kontrolować pasiekę i szybko działać, jeśli z ulem dzieje się coś złego.

Przeczytaj więcej

 

 

 • System ikol wskazuje odległość Użytkownika od wybranego lokalizatora.
  W aplikacji ikol Tracker dostępna jest funkcja wskazywania pozycji Użytkownika względem pozycji lokalizatora. Dzięki temu można szybko sprawdzić odległość od danego lokalizatora. Jest to bardzo przydatne, gdy chcemy szybko znaleźć swój samochód na parkingu, odnaleźć zgubione dziecko, starszą osobę, czy pupila. 

Przeczytaj więcej

 

 

 

 

Aplikację ikol Tracker można pobrać za darmo:

Ściągnij za darmo