Lokalizator GPS do kampera – jaki wybrać?

Monitoring GPS kampera i busa

Wybierasz się kamperem na wakacje albo na co dzień jeździsz busem? Pozycję na żywo i historię pojazdów masz w cenie abonamentu. A dla bezpieczeństwa w podróży możesz też zdalnie odłączyć rozrusznik.

 

 

Z lokalizatorem online każda wakacyjna wyprawa będzie niosła dodatkowe korzyści, niezależnie od lokalizacji. Pozycję online możesz mieć zarówno w kraju jak i na terenie UE. Sąsiednie kraje powoli otwierają się na turystów po pandemii, a podróż własnym środkiem transportu to ogromna niezależność i jeszcze więcej przygód. 

 

LOKALIZATOR GPS IDEALNY DO KAMPERA I BUSA

Monitoring GPS do busa i kampera daje Ci możliwość śledzenia trasy i analizować parametry podróży. Może To być zarządzanie raportami podróży lub alertami, w zależności od potrzeb. Moduł, który idealnie pasuje do busa to IKOL GO. Cechuje go wysoka precyzja namierzania, wejście bez dodatkowych czujników, prosty montaż i odporny na niskie temperatury. Korzystanie z monitoringu GPS pozwala Ci także na ocenę użytkowania pojazdu w czasie. Masz wgląd do historii podróży i widzisz czas przejazdu. Monitoring GPS to coś więcej niż sama nawigacja. Otrzymując raporty i alerty podczas podróży, masz możliwość natychmiastowej reakcji i dodatkowo wiesz, co dzieje się z pojazdem.

 

Sprawdź, jak możesz analizować swój styl jazdy z monitoringiem GPS

 

PODRÓŻ KAMPEREM: ZDALNE ODŁĄCZENIE ROZRUSZNIKA

Jeśli obawiasz się kradzieży swojego auta, proponujemy Ci funkcję GPS monitoringu, która zdalnie odłączy rozrusznik w samochodzie. Zrobisz to jednym kliknięciem po zalogowaniu do systemu IKOL lub w aplikacji IKOL TRACKER. Wciśnij symbol kłódki, która odpowiednio do sytuacji włączy lub wyłączy rozrusznik. Pamiętaj jednak, że odłączenie rozrusznika nie pozwoli na wyłączenie silnika w trakcie jazdy, ze wzgędu na niebezpieczne konsekwencje na drodze. Możesz to zrobić bezpiecznie dopiero po zakończonej podróży, przy wyłączonym silniku. Po uruchomieniu tej funkcji, kierowca nie będzie mógł ponownie uruchomić pojazdu. Ta praktyczna funkcja GPS monitoringu przyda Ci się jeśli będziesz chciał zostawić swój kamper na dłuższy czas, aby pozwiedzać okoliczne miasteczka.

 

PODRÓŻ KAMPEREM: POZYCJA GPS W UNII EUROPEJSKIEJ

W IKOL wybierając abonament plan podstawowy plus, otrzymujesz zasięg monitoringu GPS na terenie wszystkich krajów UE oraz Szwajcarii i Norwegii. Ten plan abonamentowy zapewnia Ci:

  • Historię wszystkich podróży i postojów na mapie
  • Pozycja na żywo, online, na terenie całej UE oraz Szwajcarii i Norwegii
  • Dostęp do systemu IKOL online z każdego urządzenia z dostępem do internetu

 

kamper

 

PODRÓŻ KAMPEREM: KORZYŚCI 

Ogromną zaletą podróżowania mobilnym domem jest możliwość zabrania ze sobą czworonoga, który będzie Ci ogromnie wdzięczny za przestrzeń i swobodę podróżowania. Kolejną ogromną zaletą jest nielimitowany bagaż i w przeciwieństwie do hotelu, nie musisz ciągle rozpakowywać i pakować walizek z powrotem. Nie odpowiada Ci plaża, a znalazłeś lepszą miejscówkę? Caravaning daje Ci możliwość wyboru, więc zmieniasz miejsce kiedy chcesz.

 

KAMPEREM NA WAKACJE

Jeśli dopiero zaczynasz swoje przygody z caravaningiem, to warto wcześniej zgłębić kilka ważnych zasad dotyczących prowadzenia kampera, ponieważ jest to nieco większy pojazd niż zwykły samochód osobowy. Przede wszystkim jest większy, szerszy i wyższy, dlatego sprawdź wcześniej wybraną trasę i uważaj na mosty, przejazdy kolejowe i wąskie uliczki. Caravaning to pewnego rodzaju styl życia, który daje Ci ogromną niezależność podróżowania i poznawania nowych miejsc. Daje niezależność i wolność. Dla jednych najważniejsze jest aby w szybkim czasie dotrzeć na miejsce wypoczynku i cieszyć się wolnością, a dla drugich taką wolnością jest podróżowania na własnych warunkach. Jest gdzie spać, jesz kiedy i gdzie chcesz, zabierasz ze sobą najlepsze towarzystwo i możesz codziennie być w innym miejscu.

Sprawdź wcześniej kempingu i parkingi dla kamperów, gdzie możesz przenocować. Dodatkowo na polu kempingowym nie musisz się martwić o obowiązek noszenia maseczki. Caravaning daje Ci nieograniczoną przestrzeń i swobodę.
Kampery najczęściej pomieszczą od 4 do 6 osób.

 

Sprawdź abonament podstawowy PLUS, który daje Ci pozycję w całej UE oraz w Szwajcarii i Norwegii