Monitoring GPS dla aktywnych

Rowerzyści

Jesteś osobą, która lubi aktywnie spędzać czas? Bieganie, rower, albo spacery i wspinaczki to Twoje hobby? Jeśli tak, to przekonaj się, jak wiele korzyści płynie z wykorzystania monitoringu GPS podczas zdrowego spędzania czasu na świeżym powietrzu. Dzięki lokalizatorowi możesz zobaczyć pokonane trasy, osiągane prędkości, wysokość nad poziomem morza, a nawet wezwać pomoc w razie niebezpieczeństwa.

 

Lokalizator ikol SPOT to przenośny moduł wielkości pudełka od zapałek. Jest wodoodporny, jego bateria starcza nawet do 4 dni bez ładowania, a dodatkowo można go w łatwy sposób umocować do roweru, paska, czy schować do plecaka. Świetnie sprawdzi się w każdych warunkach. Wyposażony jest w przycisk SOS, który wysyła powiadomienie do upoważnionych osób. Dzięki temu można łatwo ustalić pozycję poszkodowanego i dużo szybciej udzielić mu niezbędnej pomocy.

 

Lokalizator ikol Spot

 

Lokalizator GPS ikol SPOT przyda się:

 

  • biegaczowi - w łatwy sposób można sprawdzić pokonaną trasę, miejsce startu i końca biegu, postoje oraz osiągniętą prędkość. Dzięki monitorowaniu na żywo, każdy upoważniony przez biegacza może śledzić jego trasę, co może dodatkowo motywować trenującego!

Przeczytaj więcej

 

 

  • miłośnikowi górskich wycieczek - dzięki lokalizatorowi wędrujący po górach łatwo sprawdzi swoją pozycję, wyrysuje pokonane trasy, czy sprawdzi, na jakiej znajduje się wysokości. W razie zaginięcia bliscy mogą sprawdzić pozycję użytkownika lokalizatora i podać ją służbom ratowniczym. W razie wypadku użytkownik może wysłać powiadomienie SOS, za pomocą specjalnego lokalizatora. Podanie pozycji znacznie przyspieszy akcję ratownicza. 

Przeczytaj więcej

 

 

  • kajakarzowi - lokalizator jest wodoodporny, więc nie trzeba się martwić, że woda go uszkodzi. Kajakarz może schować do plecaka lub kieszeni. Lokalizator zapewni mu monitoring GPS 24 godziny na dobę, możliwość ustalenia pozycji, sprawdzenie pokonanej trasy, prędkości, a także wezwanie pomocy w razie wypadku.

Przeczytaj więcej

 

 

  • rowerzyście - podobnie, jak w powyższych przypadkach, lokalizator sprawdzi się jako pomoc przy wyrysowaniu trasy, sprawdzeniu osiągniętej prędkości, zobaczeniu, gdzie miały miejsce postoje. Jednak to nie wszystko. Zamontowanie lokalizatora w mało widocznym miejscu może być świetnym zabezpieczeniem dla roweru przed kradzieżą. Jeśli ktoś połakomi się na rower, jego właściciel bardzo szybko ustali, gdzie znajduje się jego jendoślad. 

Przeczytaj więcej

 

 

 

Jeśli lubisz swoimi osiągnięciami dzielić się z innymi, prowadząc stronę internetową, lub bloga, świetnym narzędziem będą dla Ciebie widgety. Możesz umieścić na swojej stronie widget z pokonaną trasą, albo swoją aktualną pozycją, jeśli np. w danym momencie bierzesz udział w zawodach, lub spływie kajakowym.

 

 

Sprawdź