MONITORING GPS KOSIARKI I URZĄDZEŃ OGRODOWYCH

Firmy ogrodnicze zwiększają zyski z GPS monitoringiem

Zastanawiasz się po co Ci GPS w kosiarce? Z początkiem wiosny wszystkie duże urządzenia do prac ogrodniczych zaczynają swoje żniwa, a poprzez kontrolę przebiegu prac, jesteś w stanie zwiększyć zyski swojej firmy. Jak działa nawigacja satelitarna kosiarek? Odpowiedź w tekście poniżej.

 

Miejskie tereny zielone, boiska, parki, osiedla mieszkaniowe lub sad owocowy to tylko niektóre miejsca, gdzie koszenie trawy wymaga systematycznej pracy przez dobrą połowę roku. Tutaj sprawdzą się lokalizatory IKOL, które mają szerokie zastosowanie. Można je wykorzystać do własnego biznesu lub do wypożyczalni urządzeń ogrodowych. A klienci cenią firmy, które wykonują swoje usługi terminowo i rzetelnie.

 

GPS zapewnia wygodę i daje możliwości

Jeśli prowadzisz firmę, która profesjonalnie zajmuje się utrzymaniem zieleni i zatrudniasz pracowników, którzy często zmieniają lokalizację, zadbaj zarówno o efektywność pracy zatrudnionych ogrodników oraz o klientów, którzy nie lubią czekać z wykonaniem zlecenia.

Ten rodzaj biznesu charakteryzuje się sezonowością i intensywnością prac. W tym czasie do koszenia zużywa się paliwo, zatrudnia ludzi do pracy i serwisuje się urządzenia. Lokalizator GPS zamontowany w kosiarce lokalizuje zarówno sprzęt jak i pracownika.

 

linia produkcyjna

 

Jak dokładnie działa GPS monitoring w takim urządzeniu?

W IKOL do tego rodzaju sprzętu, możesz wybrać jeden z bardziej uniwersalnych lokalizatorów, który charakteryzuje się niewielkimi wymiarami i precyzją działania, a także wytrzymałą baterią i odpornością na temperaturę. IKOL GO to funkcjonalny lokalizator, który umożliwia śledzenie aktualnej pozycji maszyn ogrodowych. Jeśli chcesz poszerzyć działanie lokalizatora o dodatkowe funkcje, możesz to zrobić poprzez dodanie pasującej usługi do Twojego planu abonamentowego. Listę wszystkich planów znajdziesz tutaj. Może to być raport dzienny lub alert obszaru.

Możesz także wybrać przenośny lokalizator IKOL MONDO, który dodatkowo powiadomi Cię o odpięciu lokalizatora od zamocowanej powierzchni urządzenia. IKOL MONDO posiada specjalne magnesy, które pozwalają na przymocowanie go do każdego większego urządzenia.

 

linia produkcyjna

 

Lokalizacja sprzętu i analiza danych

Lokalizacja wykonywanych prac jest widoczna na mapie i możliwa do obejrzenia zarówno w systemie IKOL jak i na smartfonie przez aplikację IKOL Tracker. Dzięki możliwości śledzenia aktualnej lokalizacji, wiesz także, gdzie sprzęt jest przechowywany poza godzinami pracy, co pozwala Ci skutecznie zabezpieczyć mienie. Jeśli interesują Cię adresy postojów oraz data i godzina rozpoczęcia pracy, możesz w systemie IKOL pobrać raport zbiorczy przejazdów i dokładnie analizować pracę wszystkich lokalizatorów.

 

Sprawdź dokładnie, jak działa IKOL MONDO