Monitoring GPS na co dzień

samochód nocą

Korzystasz z lokalizowania swojego auta codziennie? A może chcesz wiedzieć, jakie płyną korzyści z używania lokalizatora? Już jutro Wszystkich Świętych. Wiele osób tego dnia korzysta z samochodu, aby dojechać na groby bliskich. Chcesz być spokojny o siebie, dziecko i swój samochód? Sprawdź, jak pomaga w tym monitoring GPS.

 

 

 

na drodzeNa drodze - dużo podróżujesz swoim samochodem? Korzystasz z niego, dojeżdżając do pracy, lub wraz z rodziną używacie samochodu do jeżdżenia na zakupy/weekend/wczasy? Jeździsz samochodem w długie i męczące trasy? Monitoring GPS na pewno bardzo Ci się przyda, aby zwiększyć Twoje bezpieczeństwo na drodze. 

 • Jeśli wybierasz się w długą podróż, możesz wykorzystać Alert przekroczenia prędkości, który poniformuje Cię, że Ty, lub osoba prowadząca pojazd, przekroczyła właśnie zadaną prędkość.
 • Jeśli podróż będzie długa i chcesz mieć pewność, że bezpiecznie dojedziesz na miejsce, ustaw sobie
  Alert długiej podróży, który poinformuje Cię, że jedziesz zbyt długo i czas na odpoczynek. Możesz też wykorzystać ten alert, jako znak, że za kierownicą może zmienić Cię druga osoba, z którą podróżujesz.
 • Przydatny również będzie Alert niskiego napięcia głównego zasilania, który informuje o niskim napięciu zasilania lokalizatora, czyli akumulatora pojazdu. Dzięki alertowi w porę można zareagować i nie dopuścić do unieruchomienia pojazdu. 
 • Jedziesz samochodem i nagle stwierdzasz, że chyba wybrałeś złą trasę, albo nawigacja wprowadziła Cię w błąd... zawsze możesz poprosić współprasażera, aby sprawdził w smartfonie/tablecie, gdzie aktualnie jesteście i jak wrócić na dobrą trasę. 

 

 

parkingParking - im większy parking, tym większa zmora kierowcy. Parkujesz auto, wracasz za jakiś czas i szukasz swojego samochodu pośród wielu, wielu innych, albo co gorsza, zapomniałeś, gdzie zaparkowałeś. Może też martwisz się o swoje auto podczas Twojej nieobecności... jest na to rada:

 • W aplikacji ikol sprawdzisz pozycję swojego pojazdu, jeśli chcesz szybko go znaleźć na parkingu.
 • W każdym momencie możesz sprawdzić, czy samochód na pewno jest tam, gdzie go zostawiłeś.
 • Dzięki Alertowi ruchu pojazdu, zostaniesz powiadomiony o tym, że ktoś właśnie uruchomił Twój samochód.

 

sprawdź ofertę

 

 

człowiek ze smartfonemLokalizator telefonu - wybierasz się gdzieś z dzieckiem i martwisz się, że nagle się oddali i zniknie w tłumie ludzi? W każdej chwili możesz do niego zadzwonić, ale nie zawsze dziecko będzie w stanie powiedzieć Ci, gdzie jest i jak masz do niego trafić, zwłaszcza jak spanikuje. I na to też jest sposób - aplikacja ikol X w telefonie pociechy. Od razu możesz sprawdzić położenie dziecka i szybko je odnaleźć. 
Lokalizator telefonu przyda Ci się też, gdy:

 • zgubisz telefon,
 • ktoś Ci go ukradnie,
 • będziesz chciał sprawdzić swoje położenie na mapie - np. jak trafić z punktu A do B, skąd najbliżej jest na parking, jak daleko masz do samochodu itp.

 

dowiedz się więcej