Monitoring GPS na majówce

Dziewczyna koło samochodu

Już jutro rozpoczyna się długi majowy weekend. To czas podróży, wycieczek, spędzania wolnego czasu na spacerach, rowerach i innych aktywnościach. Wiele osób skorzysta z tego i wybierze się na wycieczkę motocyklem, inni spędzą ten czas nad wodą. Podpowiemy więc, jak można wykorzystać monitoring GPS podczas majówki. 

 

  • Wyprawy samochodem - alerty przekroczenia prędkości, długiej podróży, rapoty zużycia paliwa, pokonane trasy, ilość przejechanych kilometrów - wszystko to zapewni kierowcy bezpieczeństwo, pełną kontrolę nad jego samochodem i możliwość zaplanowania przemyślanej podróży:
     

Przeczytaj więcej

 

 

  • Wycieczki motocyklowe - dzięki lokalizatorowi ikol MOTO przeznaczonemu do motocykli, można bez przerwy monitorować swój jednoślad i zapisywać pokonan trasy. Lokalizator zapewnia stały dostęp do pozycji pojazdu, dlatego w każdej chwili można sprawdzić, czy jednoślad stoi na parkingu, jeśli np. zatrzymamy sie w trasie na obiad w zajeździe. ikol MOTO świetnie sprawdzi się także jako lokalizator do quada i skutera:

Przeczytaj więcej

 

 

Dziewczyna na skuterze

 

  • Lokalizator dla aktywnych - biegasz? Dużo spacerujesz? Chodzisz po górach, jeździsz rowerem? Przenośny lokalizator to coś dla Ciebie. Pozwoli zapisać trasy, sprawdzić prędkość na danym odcinku, wysokość nad poziomem morza i wiele innych. Za pomocą Widgetów można pokonaną trasę umieścić na swojej stronie lub blogu i pokazać innym swoją pozycję i przebyte kilometry:

Przeczytaj więcej

 

 

Przykładowa trasa przejazdu.

 

  • Wycieczki i spływy kajakowe - dla wielu osób to idealny sposób na spędzenie wolnego czasu. Dzięki przenośnemu lokalizatorowi można wyznaczyć trasę swojego spływu, sprawdzić swoją pozycje podczas pływania, zawrócić na trasę, jeśli się zgubimy, pokazać innym swoją pozycję na mapie. Lokalizator także wyśle powiadomomienie do wybranej osoby w razie wypadku, co pozwoli na szybkie wezwanie pomocy:

Przeczytaj więcej

 

 

  • Pod żaglami - lokalizator ikol MOTO to sprzęt nie tylko do jednośladów, ale także do łodzi i jachtów. Zapewnia stały dostęp do pozycji łodzi, co zapewnia bezpieczeństwo uczestnikom rejsu. Jeśli wypożyczamy komus jacht, możemy ustawić obszar, po którym może się poruszać. Gdy obszar ten zostanie przekroczony, zostaniemy o tym powiadomieni:

Przeczytaj więcej