Monitoring GPS pomoże Twojej firmie

ikony transportu

Monitoring GPS ma szerokie zastosowanie w różnych dziedzinach i branżach. Pomoże zmiejszyć wydatki w Twojej firmie i sprawnie kontrolować pracowników oraz pojazdy, a także ułatwi komunikację z klientem. W jaki sposób? Zapraszamy do wpisu.

 

 

  • Pojazdy komunalne – monitoring świetnie sprawdzi się w firmach świadczących usługi oczyszczania miasta, dróg, chodników, czy poboczy. Można szybko sprawdzić lokalizację pracownika i jego pojazdu, trasę, którą pokonał, czy miejsca postojów. Dzięki temu wiadomo, czy pracownik wykonał wszystkie powierzone mu zadania, a wygenerowane raporty są doskonałym narzędziem do sprawdzania czasu pracy kierowcy. W szybki sposób można rozliczyć również koszty związane z zużyciem paliwa.

Przeczytaj więcej

 

 

  • Monitoring cargo – dzięki lokalizatorowi ikol DURO, którego bateria wytrzymuje do 2 lat bez ładowania, można lokalizować wszystkie urządzenia, które nie mają własnego źródła zasilania – kontenery cargo, przyczepy, bagaże, paczki, przesyłki itd.

 

Przeczytaj więcej

 

 

  • Przewóz osób - ikol jest świetnym rozwiązaniem dla firm zajmujących się transportem osób. Nie tylko pozwala na kontrolę kierowców i ich pozycji, ale dzięki narzędziom można udostępnić pozycję swojego autobusu czy busa klientom! Stała kontrola pojazdu pozwoli też na szybkie ustalenie pozycji w razie losowych zdarzeń na drodze – jeśli autobus utknie w korku, można powiadomić o tym klientów na stronie internetowej/czy przez powiadomienia sms, jakie niektóre firmy oferują w swoich usługach. W razie wypadku można podać pozycję pojazdu odpowiednim służbom, co zapewni szybsze udzielenie pomocy poszkodowanym.

Przeczytaj więcej

 

 

  • Przewóz jedzenia – w dzisiejszych czasach bardzo dużą popularnością cieszy się dowóz jedzenia do klienta. W tym przypadku najważniejszy jest czas – im szybciej dostarczone jedzenie, tym bardziej zadowolony klient. Dzięki monitoringowi GPS możesz na bieżąco sprawdzać położenie swoich dostawców, a także ich pozycję udostępnić swoim klientom za pomocą Widgetów. Klienci będą mogli sprawdzać, ile czasu i jaką trasę pokonuje ich posiłek w drodze do celu. Wpłynie to na pewno na pozytywne postrzeganie firmy, a zadowoleni klienci będą polecać lokal kolejnym osobom.

Przeczytaj więcej

 

 

 

Chłopak dostarczający pizzę

 

  • Monitoring pracowników – lokalizatory GPS ikol zapewnią kontrolę i bezpieczeństwo osób, które wykonują swoją pracę w terenie. W ten sposób można sprawdzić, co robią w godzinach pracy, przebywając poza siedzibą firmy, czy należycie wykonują swoje obowiązki i czy na pewno są tam, gdzie powinni być. Można wyznaczyć obszar, po którym danego dnia mają poruszać się pracownicy i otrzymać powiadomienie, jeśli opuszczą ten obszar bez zezwolenia.  W razie wypadku monitoring pomoże szybko ustalić pozycję poszkodowanego, co pomoże służbom na szybsze dotarcie i udzielenie pomocy.

Przeczytaj więcej

 

Kategoria: