Monitoring GPS przyda się na wakacjach

Podróżniczka z mapą

Wakacje wciąż trwają, a pogoda dopisuje. Wielu z nas wciąż ma też przed sobą urlopy i wyjazdy. Dzisiaj więc przypomnimy, jak można wykorzystać monitoring gps podczas wakacyjnych podróży i wolnego czasu.

 

 • Wędrówki po górach
  Przenośny lokalizator ikol lub aplikacja ikol X zapewni bezpieczeństwo na górskich szlakach dzięki możliwości wysłania sygnału SOS. Dzięki funkcji mierzenia wysokości n.p.m, w każdej chwili można sprawdzić swoją aktualną wysokość. W każdej chwili możemy też innej osobie wysłać link ze swoją aktualną pozycją, a po wycieczce sprawdzić zapisaną trasę na mapie.

Dowiedz się więcej

 

 

 • Lokalizator GPS dla kajakarzy
  Monitoring GPS na wycieczce lub spływie kajakowym umożliwi użytkownikowi zapis wszystkich przepłyniętych tras i postojów, sprawdzenie osiągniętej prędkości na danym odcinku, ustalenie dokładnej pozycji i wezwanie pomocy w razie niebezpieczeństwa. Daje także możliwość umieszczenia trasy w postaci widgetu na stronie internetowej lub blogu miłośnika kajakarstwa.

Dowiedz się więcej

 

 

 • Monitoring GPS na wycieczce samochodowej
  Podróż samochodem z monitoringiem GPS to nie tylko wygoda, ale i bezpieczeństwo kierowcy. Lokalizator GPS ikol zapewnia monitoring pojazdu przez 24 godziny na dobę, historię wszystkich przejazdów i postojów, poznanie osiągniętych prędkości, zasięg poza Polską. W długiej trasie dodatkowo przyda się alert długiej podróży, który poinformuje kierowcę o tym, że jedzie zbyt długo i czas na odpoczynek.

Dowiedz się więcej

 

 

samochód na wyjazd wakacyjny

 

 • Rajdy terenowe
  Monitoring GPS na rajdach terenowych pozwoli kierowcy na sprawdzenie przejechanej trasy, osiągniętej prędkości, eksploatacji pojazdu, czasu przejazdu i ilości spalonego paliwa. Pozwoli mu to na kontrolowanie stylu jazdy i dobre przygotowanie do kolejnej wyprawy.

Dowiedz się więcej

 

 

 • Ochrona bagażu
  Jednym z zastosowań dla przenośnego lokalizatora GPS może być ochrona bagażu. Jeżeli np. wyjeżdżasz na wakacje, wystarczy że włożysz lokalizator do walizki i możesz w każdej chwili sprawdzić jego pozycję - czy jest w luku bagażowym. Jeśli bagaż zostanie skradziony, lub zgubiony, można namierzyć jego pozycję i go odzyskać.

Dowiedz się więcej