ikol logo

 

Monitoring GPS przeznaczony jest głównie do samochodów, jednak ostatnimi czasy zyskuje coraz szersze zastosowanie w innych dziedzinach. Jakich? Odpowiedź znajdziecie w poniższym artykule.
 

Warto wybrać IKOL - poradnik w Komputer Świat:
Sprawdź 

 

 

Zaczniemy od naszych lokalizatorów dedykowanych do samochodów, maszyn budowlanych, rolniczych, motocykli... a nawet łodzi i samolotów! Lokalizatory GPS przeznaczone są zarówno dla osób prywatnych, jak i dla zarządzających firmami transportowymi, szkołami lotniczymi i nauki jazdy, właścicieli wypożyczalni samochodowych czy sprzętu wodnego. 

 

Potrzebujesz lokalizatora do:

 • samochodu osobowego
 • ciężarówki
 • maszyny rolniczej
 • maszyny budowlanej
 • swojego ukochanego motocykla
 • ulubionej łodzi lub motorówki?

 

Oto one:

moduł ikol GO

 

 

 

IKOL GO to podstawowy lokalizator do samochodu, który pomoże śledzić aktualną pozycję, a także pokaże historię przebytych tras wszystkich pojazdów - samochodów osobowych, ciężarowych, motocykli, łodzi i samolotów. Można zlokalizować każdy pojazd, niezależnie od tego, czy jest częścią floty, czy też jest własnością prywatną.Lokalizator IKOL GO to GPS do samochodu doskonale przystosowany do poszerzania swojej funkcjonalności o kolejne usługi.

 Sprawdź

ikol OBD

 

 

IKOL OBD to niezwykle prosty w obsłudze lokalizator, który wystarczy tylko podpiąć do gniazda diagnostycznego. Do każdego modułu dołączony jest przedłużacz OBD w celu zwiększenia wygody użytkownika, ochrony przed uszkodzeniami modułu (gdy gniazdo OBD znajduje się bardzo blisko nóg kierowcy) czy też w celu umożliwienia ukrycia modułu.

 sprawdź

ikol CAN

 

 

IKOL CAN pozwala lokalizatorowi pobierać informacje na temat samochodu z komputera pokładowego pojazdu. Użytkownik może przeglądać je z dowolnego urządzenia z dostępem do internetu. IKOL CAN daje możliwość kontroli poziomu paliwa, spalania, a także wyświetlania informacji z deski rozdzielczej - przebieg, niezapięte pasy, włączone światła i wiele innych.

 sprawdź

Lokalizator do motocykla i łodzi:

ikol MOTO

 

 

IKOL MOTO pozwoli lokalizować na bieżąco, a także wstecz, położenie takich pojazdów jak motocykle, skutery, łodzie czy motorówki. Moduł wymaga niewielkiego poboru natężenia prądu, dzięki czemu może działać w naprawdę ekstremalnych sytuacjach. Zawiera także zapasową baterię wewnętrzną, która pozwala urządzeniu działać do 7 dni bez zasilania zewnętrznego.

 

Sprawdź

 

Lokalizator do samolotu:

 

ikol AERO

 

 

ikol Aero to lokalizator GPS przystosowany specjalnie do samolotów, który pozwoli śledzić trasę dowolnego lotu. To niezwykle przydatne urządzenie w szkołach lotniczych – dzięki możliwości podglądu aktualnej pozycji samolotu oraz historii jego przelotów, można kontrolować postępy w nauce uczniów i mieć wgląd w to, w jaki sposób zachowują się podczas samodzielnych lotów.

 Sprawdź

 

 

Jak działa to w praktyce? Zobacz test naszego produktu na stronie Moto Soul:

Sprawdź

 

 

Po zamontowaniu modułu w samochodzie wystarczy tylko założyć konto w system.ikol.pl, a po zalogowaniu wybrać opcję "Dodaj nowy lokalizator" i postępować zgodnie ze wszystkimi wskazówkami na stronie.

 

Lokalizatory GPS to nie tylko urządzenia do samochodów. Chcesz mieć możliwość sprawdzenia, gdzie jest Twoje dziecko, starsza osoba z rodziny, a może przesyłka lub bagaż? Chcesz stać się posiadaczem przenośnego lokalizatora, który weźmiesz ze sobą na wycieczkę rowerową, górską, albo po lesie? A może obawiasz się o swojego pupila i pragniesz mieć pewność, że jest bezpieczny? I na to mamy rozwiązanie - w postaci naszych lokalizatorów przenośnych. 

ikol SPOT

 

 

IKOL Spot jest lekki, nieduży, można go nosić w kieszeni, plecaku lub przy pasku. Bateria wytrzymuje do 4 dni, jest odporny na brud i wodę, więc świetnie sprawdzi się w każdych warunkach. Moduł posiada specjalny przycisk funkcyjny, po naciśnięciu którego dojdzie do wybranej przez użytkownika akcji: np. do wybranych osób wysłany zostanie SMS, email  lub powiadomienie poprzez aplikację IKOL Tracker z pozycją lokalizatora.

 Sprawdź

Lokalizator przenośny IKOL Spot to rozwiązanie dla:

 

Dokładny opis działania i test IKOL Spot znajdziesz na stronie WEBNews:

Sprawdź

 

 

 

 

Wysyłasz paczki za granicę? A może chcesz śledzić pojazdy, kontenery, samoloty, urządzenia i maszyny, które nie mają własnego źródła zasilania? 

Lokalizator

ikol Duro

 

IKOL DURO umożliwia lokalizację i monitoring GPS do 24 miesięcy bez ładowania, bez zewnętrznego zasilania, z dokładną pozycją. Pozwala to na precyzyjne śledzenie przesyłek, pojazdów, kontenerów, urządzeń, maszyn, samolotów, łodzi i wielu innych urządzeń na całym świecie, które nie muszą mieć własnego źródła zasilania.

 

Sprawdź

 

Lokalizator

ikol MondoIKOL MONDO umożliwia lokalizację i monitoring GPS do 3 lat bez ładowania, bez zewnętrznego zasilania, z dokładną pozycją. Pozwala to na precyzyjne śledzenie pojazdów, a także naczep, kontenerów, narzędzi budowlanych, automatów vendingowych, biletomatów, bankomatów, kosiarek, które nie muszą mieć własnego źródła zasilania.

 

Sprawdź

 

 

Przykładowa trasa pojazdu z lokalizatorem IKOL:

Trasa przejazdu

 

 

Nie czujesz się gotowy na zakup lokalizatora, ale chciałbyś przetestować jego możliwości i zobaczyć, "z czym to się je"? Pobierz na swoje urządzenie przenośne naszą darmową aplikację IKOL X i zobacz, jakie to proste! IKOL X umożliwia śledzenie telefonu i sprawdzenie położenia użytkownika na mapie. 

Pobierz ikol X za darmo
 

 

Oto korzyści płynące z wyboru IKOL:

 • monitoring GPS pojazdu na żywo przez 24 h
 • bezterminowa umowa
 • usługa podstawowa to tylko 15,99!
 • bezpieczeństwo monitorowanego pojazdu
 • niedrogie funkcje dodatkowe, które można wykupić także w pakietach
 • możliwość umieszczenia na swojej stronie przejechanej trasy w postaci widgetu
 • darmowa aplikacja IKOL X na urządzenia przenośne
 • szerokie zastosowanie lokalizatorów, nie tylko do samochodu
 • dowolne dobieranie funkcji
 • stały support techniczny

System monitoringu GPS IKOL znalazł się w prestiżowym zestawieniu TOP 10 Branży Motoryzacyjnej 2019 jako lider na rynku systemów lokalizacji GPS. Spot z rekomendacją Pawła Orelańskiego możecie zobaczyć tutaj:

 

 

 

Masz jakieś pytania? 
Skontaktuj sie z nami!