NA NARTY Z DARMOWYM LOKALIZATOREM GPS W TELEFONIE

jaki GPS w telefonie dobry na narty

Co zabrać na narty? Jeśli planujesz zimowe szaleństwo na stoku i chcesz być w stałym kontakcie ze znajomymi, sam telefon może Ci nie wystarczyć. Jeśli chcesz dokładnie i często pokazywać swoją lokalizację, wygodnym rozwiązaniem będzie aplikacja na telefon, która zamieni Twój telefon w lokalizator. Dzięki niej śledzisz telefon za darmo, na żywo.

 

Z pewnością każdy wyjazd planujesz z wyprzedzeniem, solidnie przygotowując się na kolejny sezon zimowych trakcji. Na liście rzeczy do zabrania masz po kilkanaście pozycji z każdej kategorii. Kask, kombinezon, kurtka, spodnie narciarskie, cały sprzęt, do tego ubrania, dokumenty, trochę akcesoriów i już robi się nieco ciaśniej w bagażu.

 

Myślisz o tym co jeszcze zabrać, ale telefon nie spędza ci snu z powiek, bo jego obecność jest obowiązkowa. O nim nie da się zapomnieć. Dodatkowo służy ci jako aparat, komunikator, okno na świat i ciut więcej. Dlatego IKOL wzbogacił sposób komunikacji ze światem o aplikację do śledzenia pozycji.  Aplikacja mobilna IKOL X bardzo precyzyjnie określa dane współrzędne z dokładnością do kilku metrów. Wystarczy ją zainstalować, by móc sprawdzić położenie za pomocą innego smartfona.

 

Monitoring Online

W jednej chwili zamieniasz telefon w lokalizator, który będzie śledził trasy Twoich wszystkich podróży. Swoją aktualną pozycję możesz przesłać linkiem. To świetny patent na podróżowanie ze znajomymi, wszędzie tam, gdzie masz dostęp do internetu. Urządzenie wykrywa również, czy telefon z lokalizatorem przemieszcza się czy pozostaje w spoczynku. Dzięki temu Ty i Twoi znajomi zapewnicie sobie maksimum bezpieczeństwa w terenie, niezależnie od tego czy jesteś doświadczonym narciarzem, czy poszukiwaczem przygód. Oprócz tego masz także możliwość sprawdzenia wysokości n.p.m. lokalizatora.

 

Jak to działa

Rejestrujesz się poprzez podanie adresu e-mail oraz numeru telefonu. I właściwie to wszystko. Aplikacja IKOL X dostępna jest na telefon z Androidem. Szybka lokalizacja w terenie ma swoje plusy. Po pierwsze nie musisz inwestować w żaden sprzęt, który będzie wodoodporny  i wytrzymały na mróz. Telefon masz zawsze przy sobie, odpowiednio schowany bezpieczny. Częsta wysyłka pozycji gwarantuje Ci aktualną pozycję geograficzną na żywo.

 

Jak mogą oglądać Twoją lokalizację inni?

Służy do tego również darmowa aplikacja IKOL TRACKER, dzięki której możesz przeglądać pozycję lokalizatorów. Możesz także odczytać takie dane jak: prędkość, z jaką poruszą się lokalizator oraz stan baterii obserwowanego telefonu. Czyli do jednego konta możesz online podłączyć wiele urządzeń.

 

Tutaj znajdziesz krótki poradnik, jak prawidłowo rozpocząć korzystanie z aplikacji

 

Największe zalety aplikacji:

 

  • jest darmowa
  • Położenie lokalizatora n.p.m.
  • śledzi na żywo przez 24h
  • historia 3-12 miesięcy wstecz
  • alert ruchu przez SMS
  • częste pobieranie pozycji
  • dekodowanie adresów

 

Dzięki darmowej aplikacji IKOL X, możesz potraktować swój telefon jak lokalizator, który będzie wskazywał miejsce Twojego położenia, które udostępnisz komu chcesz.

 

 

Kategoria: