dziewczyna za kierownicą

Twoje dziecko zostało właśnie kierowcą, a Ty martwisz się o to, czy jeździ przepisowo i bezpiecznie. Dzięki monitoringowi GPS IKOL możesz kontrolować swojego młodego kierowcę. Alerty i raporty monitoringu pozwolą Ci:

  • sprawdzić, czy Twoje dziecko nie jeździ ze zbyt dużą prędkością,
  • sprawdzić, czy nie spędza zbyt dużo czasu w podróży,
  • zobaczyć, jakie odbyło podróże,
  • ustalić, po jakim obszarze może poruszać się młody kierowca - jeśli przekroczy obszar, zostaniesz o tym poinformowany,
  • analizować styl jazdy dziecka, dzięki funkcji Ecodriving.

Jeśli Twoje dziecko wybiera się pierwszy raz w dłuższą samodzielną podróż, bardzo przydatny będzie Alert długiej podróży. Po przekorczeniu czasu ustalonego w konfiguracji alertu, dostaniesz powiadomienie o tym, że jazda trwa zbyt długo. Wtedy możesz skontaktować się z dzieckiem i kazać mu odpocząć, aby nie stwarzał zagrożenia na drodze dla siebie oraz innych. 
Dzięki monitoringowi IKOL sprawdzisz też, ile codziennie kilometrów pokonuje młody kierowca, w jaki sposób eksploatuje swój samochód, czy jeździł w mieście, czy poza nim. Możesz poznać wszystkie błędy w stylu jego jazdy i pomóc mu je wyeliminować. Dzięki monitoringowi nie będziesz ciągle martwić się o bezpieczeństwo swojego dziecka.

Przydatne funkcje: