Monitoring cargo

Przenośny lokalizator GPS ikol DURO to innowacyjny produkt na polskim rynku. Dzięki niemu można w prosty sposób kontrolować położenie dowolnych bagaży, pakunków, pojazdów, kontenerów, naczep i wszelkiego rodzaju towarów, które przez długi okres czasu pozostają bez nadzoru. To niewielkie urządzenie posiada niezwykłe trwałą baterię, która umożliwia lokalizację do 24 miesięcy bez ładowania!
Częstotliwość wysyłania pozycji może być różna, w zależności od potrzeb i możliwości. Możliwe jest wysyłanie aktualnej pozycji co 3 minuty, 10 minut, 1 godzinę lub raz dziennie.

Przykład zastosowania:

W kontenerze towarowym umieszczamy nadajnik GPS ikol Duro. Lokalizator poznaje swoją pozycję dzięki satelitom GPS krążącym po orbicie okołoziemskiej. Tę pozycję wysyła na bieżąco na serwery ikol. Czasami wysłanie pozycji jest utrudnione- np. na środku oceanu, podczas sztormu lub z innych powodów. Jednak historia pozycji nigdy nie przepadnie- jeżeli moduł GPS nie może wysłać pozycji, zapisze ją w swojej wewnętrznej pozycji i prześle wtedy, kiedy to będzie możliwe. 

ikol Duro umożliwia monitorowanie przez 2 lata, bez ładowania, z dokładną pozycją co 3 minuty!

Lokalizacja GPS tego typu jest całkowicie niezależna od modułów GPS pojazdów transportujących. Umożliwia to wykrycie wszelkich ewentualnych nieprawidłowości.

Dzięki ikol masz dostęp do dokładnej lokalizacji:

  • TIR
  • Kontenerów na statkach
  • Kontenerów na pociągach
  • Cargo samolotowego
  • i innych rodzajów transportu

Monitoring towarów dzięki ikol