Szkoły jazdy

Nauka jazdy oraz szkoły jazdy - Ewidencja

Monitoring pojazdów IKOL funkcjonuje też między innymi jako gotowe narzędzie do rozliczania się z instruktorami w szkołach jazdy: Ewidencja Szkoły Jazdy. System został tak przygotowany, że każdy instruktor może uzupełniać wszystkie dane o wykonanych kursach danego dnia - wystarczy poświęcić na to 5 minut po ostatniej jeździe. System automatycznie wykrywa wszystkie podróże, postoje, tankowania benzyny. 

Przy każdej podróży zapisane jest:

  • imię i nazwisko instruktora
  • imię i nazwisko kursanta
  • miejsce i czas startu przejazdu
  • miejsce i czas końca przejazdu
  • pokonany dystans

Ewidencja Szkoły Jazdy ułatwia pracę nie tylko instruktorom - to przede wszystkim narzędzie dla zarządzającego flotą samochodów szkoleniowych. Wszystkie Ewidencje składane przez instruktorów można natychmiast zweryfikować w systemie IKOL. Zarządzający ma dostęp do pełnej historii wszystkich przejazdów na mapie, wraz z prędkością w każdym punkcie, czasami przejazdów, średnim spalaniem i wiele innych. 

Rzecz jasna dzięki lokalizatorowi GPS dla nauki jazdy, Klientowi udostępniony jest monitoring pojazdów na żywo przez internet wszystkich samochodów w szkole jazdy, a ich liczba jest nielimitowana. 

Dodatkowo, Ewidencja Szkoły Jazdy pozwala na odliczanie 100% VAT od wszystkich kosztów związanych z eksploatacją samochodu - leasingu, paliwa, zakupu, przeglądów, napraw i innych.

Monitoring pojazdów nigdy nie był tak prosty! Wystarczy zamontować nadajnik GPS w aucie i już po chwili można kontrolować położenie i historię tras każdego pojazdu.

 

Sugerowane funkcje: