Nowa funkcja - codzienne podsumowanie w ikol

planowanie w kalendarzu

W naszym systemie pojawiła się kolejna nowość - codzienne podsumowanie ikol. Użytkownik może otrzymywać podsumowanie poprzedniego dnia, jeśli korzysta z monitoringu GPS swoich pojazdów.

 

 

Użytkownicy posiadający lokalizatory przeznaczone do pojazdów - ikol Go, ikol CAN, ikol OBD oraz ikol Moto, mogą otrzymywać codzienne podsumowanie poprzedniego dnia.

Podsumowanie to jest wysyłane w wiadomości email lub przez powiadomienia mobilne w aplikacji ikol Tracker. Zawiera ono informacje o pojazdach, w których Użytkownik ma moduły ikol. W wiadomości zawarte są informacje o:

  • liczbie uruchomionych pojazdów dnia poprzedniego,
  • przejechanej liczbie kilometrów dnia poprzedniego,
  • sumarycznym szacowanym koszcie podróży w dniu poprzednim.

Pojazdy pod nadzorem to te, do których Użytkownik ma dostęp (może sprawdzać ich przejazdy na mapie), natomiast pojazdy w dyspozycji Użytkownika to te, których Użytkownik jest dysponentem (jest przypisany jako główny kierowca).
 

Dzienne podsumowanie ikol
 

Wiadomości z podsumowaniem wysyłane są także wtedy, gdy żaden pojazd nie był użytkowany poprzedniego dnia, ponieważ taka informacja może być bardzo istotna dla zarządzającego flotą pojazdów.

Aby podsumowanie dnia poprzedniego wysyłane za pomocą wiadomości mobilnej było prawidłowo odbierane przez aplikację ikol Tracker, musi zostać ona uaktualniona (poprzez sklep Google Play). Domyślnie powiadomienia włączone są dla wszystkich użytkowników, ale powiadomienia z podsumowaniem mogą być wyłączone przez użytkownika w panelu konfiguracji jego ustawień:
 

Ustawienia powiadomień

Wiadomości z podsumowaniem wysyłane są w godzinach porannych każdego dnia (ok. 9.00-10.00).

 

 

Posiadasz monitroring GPS ikol? Przyda Ci się także nasza darmowa aplikacja ikol Tracker:
Ściągnij za darmo

 

Kategoria: