Nowe raporty i ułatwienia w systemie ikol

Raporty systemowe

W naszym systemie pojawiły się kolejne dwa raporty, które z pewnością bardzo usprawnią pracę fleet menagera. Jakie to nowości? Szczegóły w dalszej części wpisu.

 

 

W naszym systemie telematycznym zostały dodane dwa nowe raporty:

  • Podróże dzienne kierowców.
  • Przejazdy dzienne kierowców.

Oba raporty są dostępne bezpłatnie dla wszystkich osób, które posiadają aktywną usługę identyfikacji kierowcy. Usługa ta umożliwia odczyt danych identyfikacyjnych kierowców zapisanych na karcie iButton/Dallas oraz przypisywanie kart identyfikacyjnych iButton/Dallas do użytkowników systemu i przypisywanie kierowców do pojazdów. Dzięki tej funkcji możliwe jest przypisanie kierowcy do określonego pojazdu. Dane kierowcy pojawią się w szczegółach lokalizatora w systemie ikol oraz w raporcie.

Oba raporty otwierają nowe możliwości przed osobami rozliczającymi kierowców.Oba te raporty mogą być także generowane automatycznie i przesyłane np. w postaci pliku excel, pdf lub html za pomocą wiadomości email. Wystarczy uruchomić usługę automatycznych raportów.

Podróże dzienne kierowców to raport, który prezentuje dokładnie każdą podróż pojazdu łącznie z informacją o kierowcy, który w tym czasie prowadził pojazd. Dodatkowo każdy dzień podróży posiada podsumowanie z rozbiciem na każdego kierowcę:

Przejazdy dzienne kierowców to raport zbiorczy umożliwiający prezentację jedynie podsumowanych podróży każdego z kierowców każdego dnia.

Przejazdy dzienne

 

Sprawdź ofertę

 

 

Kategoria: