Nowość ikol: Alert sygnału alarmowego

W systemie ikol uruchomiona została nowa funkcja: Alert sygnału alarmowego, pozwalająca jeszcze lepiej dbać o bezpieczeństwo Twojego samochodu. Od teraz możesz zintegrować swój alarm samochodowy z lokalizatorem GPS ikol. Funkcja jednak nie ogranicza się tylko dla alarmu samochodowego!

 

 

Zastosowania

  • Podłączenie do alarmu samochodowego - zawsze, kiedy uruchomi się alarm, Ty i nielimitowana liczba wybranych przez Ciebie osób otrzyma natychmiast powiadomienia SMS i email. 
  • Podłączenie przycisku alarmowego - możesz również podłączyć tzw. "panick button" - niewielki przycisk, który łatwo ukryć i niezauważalnie uruchomić, by poinformować wybrane osoby o nietypowym zdarzeniu lub niebezpieczeństwie
  • Podłączenie do kontaktronu - zostaniesz natychmiast poinformowany o połączeniu/rozłączeniu styku kontaktrona. Co to oznacza? Możesz kontrolować, czy ktoś dokonuje nieautoryzowanych ingerencji w pojeździe lub naczepach
  • Wiele innych - ten alert ikol obsługuje właściwie wszystkie sygnały cyfrowe. Jeżeli masz pytania, skontaktuj się z nami!

Zapraszamy do zapozanania się z ze szczegółami alertu!

Alert sygnału alarmowego w ikol Alert sygnału alarmowegoZobacz szczegóły

 

 

 

 

Kategoria: