Odholowane auto? Lokalizator powiadomi Cię o tym

Odholowanie samochodu

W dzisiejszym wpisie dowiecie się, m.in., jak ikol SPOT może zapewnić bezpieczeństwo najbliższym, o czym może poinformować system ikol, czy jak łatwo wybrać lokalizator dopasowany do naszych potrzeb. Zapraszamy do lektury.

 

 

 • Monitoring GPS pomoże śledzić dostawcę jedzenia.
  Dla właściciela lokalu z dostawą jedzenia, monitoring ikol to bardzo przydatne narzędzie. Pomoże szybko sprawdzić położenie pracownika i ułatwi rozliczenie kosztów paliwa. Dzięki funkcji Widgetów na stronie internetowej lokalu można umieścić mapę z aktualną pozycją wszystkich dostawców. Dzięki temu klienci będą mogli na bieżąco śledzić położenie zamówionego przez siebie posiłku, co bardzo korzystnie wpłynie na postrzeganie firmy, a także zwiększy liczbę nowych klientów.

Przeczytaj więcej

 

 

 • Lokalizator ikol SPOT zapewnia bezpieczeństwo osobom chorym na Alzheimera
  Osoby starsze, cierpiące na  Alzheimera, a także z demecją i zaburzeniami pamięci, są szczególnie narażone na zgubienie się - nawet w miejscu, które znają od wielu lat. Warto więc zaopatrzyć osobę chorą w niewielki lokalizator GPS ikol SPOT, aby zapewnić jej bezpieczeństwo i pomóc opiekunom na wypadek zaginięcia podopiecznego, Dzięki niewielkiemu modułowi możliwe będzie namierzenie aktualnej pozycji każdej osoby, o której bezpieczeństwo się troszczymy, a przycisk SOS wciśnięty przez podopiecznego wyśle nam jego pozycję.
   
 • Dzięki ikol klient może zdalnie unieruchomić pojazd.
  Użytkownik systemu ikol może sam zdalnie sterować rozrusznikiem w swoim pojeździe, dzięki czemu decyduje, czy samochód może być uruchamiany czy nie. Ma to wiele zastosowań - począwszy od bezpieczeństwa, aż po codzienne funkcjonowanie przedsiębiorstwa. Np. jeśli klient prowadzi wypożyczalnię samochodów, może sterować uruchomieniem pojazdu w zależności od tego, czy jego klienci regulują swoje zobowiązania. Jeśli zaś samochód został skradziony, wystarczy kilknąć jedną ikonę w systemie. Po zatrzymaniu się samochodu, złodziej nie będzie w stanie uruchomić go ponownie.
   
 • Możesz wybrać lokalizator dostosowany do Twoich potrzeb.
  Jeśli szukasz lokalizatora GPS posiadającego określone cech lub chcesz używać go do specyficznego pojazdu, to bardzo pomocna będzie poniższa tabela:
   

Lokalizatory - wybór
 

 • Lokalizator ikol pomaga odnaleźć zaginione dzieci
  Moduł ikol SPOT to doskonałe narzędzie do zapewnienia bezpieczeństwa dzieciom. Co roku policja otrzymuje ponad 500 zgłoszeń dotyczących zaginięć dzieci do lat 7. Podczas podróży, wycieczki, czy w nowym i zatłoczonym miejscu nasza pociecha może bardzo łatwo się zgubić. Jeśli jednak w jego plecaku lub kieszeni będzie mieć lokalizator GPS, bardzo szybko można ustalić pozycję malca i go odnaleźć.


   

 

 • System ikol poinformuje o odholowaniu pojazdu.
  Dzięki funkcji ikol Alert odholowania pojazdu użytkownik może dostać powiadomienie SMS/mail o odholowywaniu pojazdu. Jest to niezwykle przydatna funkcja, gdy chcemy się zabezpieczyć na wypadek kradzieży „na lawetę”. Alert generowany jest w oparciu o czujnik ruchu zlokalizowany w module GPS.
Kategoria: